Тривають грантові конкурси для регіональних ЗМІ

Четвер, 12 жовтня 2017, 10:18
Версія для друку Коментарі

У рамках фінансованого Євросоюзом проекту "Просування реформ в регіони" тривають два грантові конкурси для регіональних ЗМІ.  Їх переможці можуть отримати кошти на висвітлення тематики європейської інтеграції в Україні та пов’язаних з нею перетворень.

Один із конкурсів стосується ЗМІ Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської та Миколаївської областей. Заявки приймаються до 18.00 17 жовтня, рішення щодо переможців очікується в середині листопада 2017 року.

На другий конкурс свої проекти можуть подавати медіа з усієї України. Він триває до 30 листопада, переможців буде оголошено орієнтовно в середині січня 2018 року.

Максимальний розмір гранту, який може отримати ЗМІ, становить 375 тис. грн.

Метою конкурсів є створення і розвиток потенціалу регіональних ЗМІ для висвітлення питань, пов'язаних з відносинами України та Євросоюзу, впровадженням Угоди про асоціацію, іншими зобов’язаннями України перед ЄС.

Вони також націлені на інформування суспільства про сутність європейської інтеграції та європейських цінностей, а також для просування реформ в регіональному вимірі, забезпечення провідних регіональних ЗМІ фінансовою спроможністю для сталого висвітлення європейської тематики, сприяння публічному обговоренню та підвищення інформованості громадськості про теми, пов’язані з ЄС, на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях.

Передбачається також, що виконання грантових проектів  сприятиме підвищенню обізнаності редакторів ЗМІ, провідних журналістів щодо відносин між ЄС та Україною і щодо процесу реформ, які підтримуються ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter