Екс-президент Австрії підтримав Земана: санкції проти РФ треба скасувати

Четвер, 12 жовтня 2017, 10:50
Версія для друку Коментарі

Колишній президент Австрії Гайнц Фішер підтримав позицію президента Чехії Мілоша Земана щодо необхідності скасування санкцій проти Росії. 

Про це він заявив на форумі у Празі, повідомляє "Радіо Свобода".

"Я думаю, санкції можуть бути необхідні у певних ситуаціях, але вони не можуть бути метою самі по собі. І якщо можна відійти від санкцій якимось іншим чином, щоб не здавалося, ніби ми змінили нашу позицію, це буде краще" - сказав Фішер.

Водночас скасування санкцій, за його словами, не означало б те, що Європа погоджується з анексією Криму.

"Я думаю, що Європа повинна критикувати анексію Криму Росією. Ми не можемо прийняти це як "доконаний факт" fait accopmli, і сказати: "Це, звичайно, негарно, але ми можемо легко з цим жити". Я також це критикував у своїй промові, між іншим, також у Страсбурзі у присутності російської делегації під час пленарного засідання", – заявив Гайнц Фішер.

Нагадаємо, під час виступу в Страсбурзі президент Чехії запропонував заплатити Україні та узаконити анексію Криму.

Він також заявив, що настав час зняти санкції з РФ. Заяви Земана не зустріли обурення представників ПАРЄ, які отримали право на виступ за його присутності.

Прем’єр-міністр Чехії Богуслав Соботка заявив, що висловлювання президента не відповідають зовнішній політиці чеського уряду.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter