Екс-президент Австрії підтримав Земана: санкції проти РФ треба скасувати

Четвер, 12 жовтня 2017, 10:50
Версія для друку Коментарі

Колишній президент Австрії Гайнц Фішер підтримав позицію президента Чехії Мілоша Земана щодо необхідності скасування санкцій проти Росії. 

Про це він заявив на форумі у Празі, повідомляє "Радіо Свобода".

"Я думаю, санкції можуть бути необхідні у певних ситуаціях, але вони не можуть бути метою самі по собі. І якщо можна відійти від санкцій якимось іншим чином, щоб не здавалося, ніби ми змінили нашу позицію, це буде краще" - сказав Фішер.

Водночас скасування санкцій, за його словами, не означало б те, що Європа погоджується з анексією Криму.

"Я думаю, що Європа повинна критикувати анексію Криму Росією. Ми не можемо прийняти це як "доконаний факт" fait accopmli, і сказати: "Це, звичайно, негарно, але ми можемо легко з цим жити". Я також це критикував у своїй промові, між іншим, також у Страсбурзі у присутності російської делегації під час пленарного засідання", – заявив Гайнц Фішер.

Нагадаємо, під час виступу в Страсбурзі президент Чехії запропонував заплатити Україні та узаконити анексію Криму.

Він також заявив, що настав час зняти санкції з РФ. Заяви Земана не зустріли обурення представників ПАРЄ, які отримали право на виступ за його присутності.

Прем’єр-міністр Чехії Богуслав Соботка заявив, що висловлювання президента не відповідають зовнішній політиці чеського уряду.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.

Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter