Україна отримала доступ до логістичної електронної бази даних НАТО

Четвер, 12 жовтня 2017, 11:31
Версія для друку Коментарі

Після набуття чинності міжурядовою Угодою з Організацією НАТО з підтримки та постачання про партнерство з підтримки спільного управління предметами постачання Україна отримала доступ до логістичної електронної бази даних НАТО.

Про це повідомляє сайт місії України при НАТО.

За допомогою логістичної електронної бази даних НАТО можливо буде здійснювати обмін інформацією між державами-членами щодо потреб Збройних сил у матеріально-технічних засобах та брати участь у відповідних тендерах НАТО.

Крім того, доступ дасть змогу проводити онлайн-закупівлі широкого спектру матеріально-технічних засобів та здійснювати оперативний обмін надлишковим майном між державами-учасницями, а також створювати спільні чи багатонаціональні запаси матеріально-технічних засобів.

Наразі триває опрацювання питання щодо приєднання України до низки інших партнерств Організації НАТО з підтримки та постачання, що сприятиме глибшому інтегруванню Збройних сил України в систему забезпечення матеріально-технічними засобами держав-членів НАТО, повідомили у місії України при НАТО.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter