Україна отримала доступ до логістичної електронної бази даних НАТО

Четвер, 12 жовтня 2017, 11:31
Версія для друку Коментарі

Після набуття чинності міжурядовою Угодою з Організацією НАТО з підтримки та постачання про партнерство з підтримки спільного управління предметами постачання Україна отримала доступ до логістичної електронної бази даних НАТО.

Про це повідомляє сайт місії України при НАТО.

За допомогою логістичної електронної бази даних НАТО можливо буде здійснювати обмін інформацією між державами-членами щодо потреб Збройних сил у матеріально-технічних засобах та брати участь у відповідних тендерах НАТО.

Крім того, доступ дасть змогу проводити онлайн-закупівлі широкого спектру матеріально-технічних засобів та здійснювати оперативний обмін надлишковим майном між державами-учасницями, а також створювати спільні чи багатонаціональні запаси матеріально-технічних засобів.

Наразі триває опрацювання питання щодо приєднання України до низки інших партнерств Організації НАТО з підтримки та постачання, що сприятиме глибшому інтегруванню Збройних сил України в систему забезпечення матеріально-технічними засобами держав-членів НАТО, повідомили у місії України при НАТО.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.

Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter