Британія та ЄС зайшли в глухий кут через фінанси у Brexit-переговорах – Барньє

Четвер, 12 жовтня 2017, 14:44
Версія для друку Коментарі

Головний переговірник ЄС Мішель Барньє заявив, що Британія та ЄС зайшли в глухий кут через питання фінансових зобов'язань Лондона у Brexit-переговорах.

Про це він заявив журналістам у Брюсселі після трьох днів переговорів, повідомляє The Guardian.

Барньє наголосив, що зобов'язання, про які заявила британська прем'єрка Тереза Мей під час виступу у Флоренції, є важливими.

Однак, за його словами, на цьому тижні Британія заявила, що вона все ще не готова чітко визначити, якими є її зобов'язання.

Барньє пояснив, що саме тому не було переговорів щодо цього питання, були просто "технічні переговори".

За словами Барньє, Британія та ЄС досягли тупикового стану щодо фінансового врегулювання, що є дуже тривожним.

Раніше повідомлялося, що головний переговірник ЄС Мішель Барньє заявив про недостатній прогрес на шляху до наступного етапу Brexit-переговорів, як цього хоче Велика Британія.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Британії Тереза Мей під час виступу у Флоренції заявила, що Велика Британія продовжуватиме платити до бюджету Європейського союзу до 2020 року, відповідно до взятих на себе раніше зобов’язань.

Детальніше про "ціну розлучення" Британії та ЄС читайте у матеріалі на "ЄвроПравді": "Скільки коштує Brexit: Лондон і Брюссель не можуть узгодити умови розлучення".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Геннадій Максак, для Європейської правди

Рівняння на аутсайдерів: як ЄС бачить майбутнє Східного партнерства

Нова архітектура Східного партнерства не передбачає окремих майданчиків для зустрічей держав, які імплементують Угоди про асоціацію з ЄС. Штучне збереження старого формату із шістьма країнами може понизити і до того невисокий інтерес до багатосторонньої співпраці.

Надія Коваль, для Європейської правди

Нова стратегія для каталонської незалежності: Барселона та Мадрид змінюють тактику

Каталонія перебуває у вкрай невигідній позиції, адже будь-який натяк на загострення дасть Мадриду формальний привід застосувати силу. Стурбованість ЄС поліцейським насильством 1 жовтня потонула у морі запевнень про підтримку територіальної цілісності Іспанії...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter