Макрон почав другий етап трудової реформи, що спричинила протести у Франції

Четвер, 12 жовтня 2017, 16:31
Версія для друку Коментарі

Президент Франції Еммануель Макрон розпочав у четвер другий етап трудовоъ реформи, зустрівшись із керівниками бізнесу та членам профспілок для переговорів.

Про це повідомляє The Local.

Переговори в першу чергу стосуються надзвичайно важливого питання щодо перегляду допомоги по безробіттю. Макрон хоче внести значні зміни в існуючу  систему щедрих виплат по безробіттю у Франції.

Трансформація передбачає збільшення державного фінансування для навчальних програм, які допоможуть безробітним швидше повернутися на роботу

Будь-які зміни в соціальному забезпеченні гостро сприймаються Франції, і Макрон сподівається уникнути ескалації вуличних протестів, які розпочалася на початку вересня за закликом профспілок.

Переговори мають завершитися формуванням пропозицій, які офіційно будуть представлені урядом Франції за кілька місяців.

Нагадаємо, Макрон підписав п'ять указів, які реформують Трудовий кодекс, і оголосив, що всі заходи реформи вступлять в силу не пізніше 1 січня 2018 року.

Реформа в трудовій сфері була однією з головних обіцянок Макрона під час передвиборної кампанії. Він обіцяв створити робочі місця і зробити країну більш конкурентоспроможною.

Профспілки незадоволені реформою і вважають, що вона проводиться на користь великих компаній.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter