ЄС виділив 60 млн євро для звільнених від ІДІЛ регіонів Іраку

Четвер, 12 жовтня 2017, 18:34
Версія для друку Коментарі

Європейська комісія схвалила надання стабілізаційного пакету на суму 60,4 млн. євро для підтримки районів Іраку, звільнених від бойовиків "Ісламської держави".

Про це йдеться у повідомленні на сайті ЄК.

Кошти виділяються на додаток до гуманітарної допомоги ЄС та інших форм фінансової допомоги, що на сьогоднішній день складають 608,4 млн. євро.

Пакет фінансування включає допомогу у 50,4 млн. євро для відновлення базових послуг, відновлення важливої ​​державної інфраструктури, а також відновлення економічної діяльності через надання субсидій малим підприємствам.

Ще 10 мільйонів євро направлять на очищення територій, забруднених вибухонебезпечними речовинами.

Нагадаємо, нещодавно іракські сили захопили місто Хавіджа і прилеглі район, які тривалий час перебували під контролем бойовиків "Ісламської держави".

Тепер ІДІЛ контролює лише один регіон в Іраку поряд із західним кордоном з Сирією.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter