ЄС виділив 60 млн євро для звільнених від ІДІЛ регіонів Іраку

Четвер, 12 жовтня 2017, 18:34
Версія для друку Коментарі

Європейська комісія схвалила надання стабілізаційного пакету на суму 60,4 млн. євро для підтримки районів Іраку, звільнених від бойовиків "Ісламської держави".

Про це йдеться у повідомленні на сайті ЄК.

Кошти виділяються на додаток до гуманітарної допомоги ЄС та інших форм фінансової допомоги, що на сьогоднішній день складають 608,4 млн. євро.

Пакет фінансування включає допомогу у 50,4 млн. євро для відновлення базових послуг, відновлення важливої ​​державної інфраструктури, а також відновлення економічної діяльності через надання субсидій малим підприємствам.

Ще 10 мільйонів євро направлять на очищення територій, забруднених вибухонебезпечними речовинами.

Нагадаємо, нещодавно іракські сили захопили місто Хавіджа і прилеглі район, які тривалий час перебували під контролем бойовиків "Ісламської держави".

Тепер ІДІЛ контролює лише один регіон в Іраку поряд із західним кордоном з Сирією.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.

Геннадій Максак, для Європейської правди

Рівняння на аутсайдерів: як ЄС бачить майбутнє Східного партнерства

Нова архітектура Східного партнерства не передбачає окремих майданчиків для зустрічей держав, які імплементують Угоди про асоціацію з ЄС. Штучне збереження старого формату із шістьма країнами може понизити і до того невисокий інтерес до багатосторонньої співпраці.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter