ЄС виділив 60 млн євро для звільнених від ІДІЛ регіонів Іраку

Четвер, 12 жовтня 2017, 18:34
Версія для друку Коментарі

Європейська комісія схвалила надання стабілізаційного пакету на суму 60,4 млн. євро для підтримки районів Іраку, звільнених від бойовиків "Ісламської держави".

Про це йдеться у повідомленні на сайті ЄК.

Кошти виділяються на додаток до гуманітарної допомоги ЄС та інших форм фінансової допомоги, що на сьогоднішній день складають 608,4 млн. євро.

Пакет фінансування включає допомогу у 50,4 млн. євро для відновлення базових послуг, відновлення важливої ​​державної інфраструктури, а також відновлення економічної діяльності через надання субсидій малим підприємствам.

Ще 10 мільйонів євро направлять на очищення територій, забруднених вибухонебезпечними речовинами.

Нагадаємо, нещодавно іракські сили захопили місто Хавіджа і прилеглі район, які тривалий час перебували під контролем бойовиків "Ісламської держави".

Тепер ІДІЛ контролює лише один регіон в Іраку поряд із західним кордоном з Сирією.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter