Віце-спікер парламенту Естонії пішов з посади через скандал із домаганням

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 10:49
Версія для друку Коментарі

Колишній прем'єр-міністр Естонії та чинний віце-спікер парламенту Тааві Рийвас повідомив, що іде зі свого поста через скандал із домаганням під час ділового візиту до Малайзії.

Як повідомляють естонські ЗМІ, зокрема ERR, члени естонської делегації на чолі з Рийвасом поводилися вкрай непристойно щодо дівчат у нічному клубі в Малайзії.

Зокрема, одній дівчині допомогли впасти в басейн, інша виявилася жертвою, за її словами, досить агресивних сексуальних домагань.

"Назвати подію домаганням - це сильно перебільшити. Очевидно, що деякі дівчата почувалися в нашій компанії некомфортно. Моя причетність полягає в тому, що я танцював з однією з них. Вчора вона сказала мені, що в той момент відчувала, що я перебуваю занадто близько", - сказав Рийвас.

В ефірі Postimees Рийвас заявив, що деталі про задирання спідниці, поцілунки і докучання - сильно перебільшені. Політик вважає, що звинувачення на його адресу не відповідають його уявленню про те, що трапилося. Але у ситуації з великим суспільним розголосом бере на себе політичну відповідальність.

"Я готовий відмовитися від місця віце-спікера Рійгікогу (парламенту Естонії. – Ред.), я це рішення для себе вже прийняв", - сказав політик.

Події у Малайзії Рийвас назвав найболючішим уроком у житті. "Сподіваюся, це буде уроком як для моїх друзів, так і для конкурентів у політиці… Я більше не наважуся піти в нічний клуб", - зізнався Тааві Рийвас.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter