Турецькі війська створюють спостережні пости на території Сирії

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 11:52
Версія для друку Коментарі

Турецькі війська оголосили про початок формування спостережних постів у сирійській провінції Ідліб як частину зусиль, спрямованих на створення зони деескалації у рамках досягнутих в Астані домовленостей.

У заяві, оприлюдненій 13 жовтня, Збройні сили Туреччини повідомили, що створення пунктів спостереження розпочалося напередодні, повідомляє Hurriyet Daiy News.

Перший конвой турецьких військ увійшов у провінцію Ідліб напередодні в рамках зусиль зі створення зони деескалації для припинення сирійської війни.

Військовий конвой включав близько 30 броньованих автомобілів і більше 100 солдатів, в основному спеціальних і командних сил. За даними експертів, розгортання турецьких військ в Ідлібі буде тривати в найближчі дні.

9 жовтня турецькі військові оголосили, що розпочали розвідувальну місію в цей район для "встановлення спостережних постів в рамках операції, яка буде проведена в провінції Ідліб".

Нагадаємо, 8 жовтня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив про початок військової операції в сирійській провінції Ідліб, яка контролюється джихадистами.

З травня в Сирії створюють чотири зони деескалації. Зараз функціонують три - в Східній Гуті, в районі Хомса і на південному заході Сирії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter