Турецькі війська створюють спостережні пости на території Сирії

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 11:52
Версія для друку Коментарі

Турецькі війська оголосили про початок формування спостережних постів у сирійській провінції Ідліб як частину зусиль, спрямованих на створення зони деескалації у рамках досягнутих в Астані домовленостей.

У заяві, оприлюдненій 13 жовтня, Збройні сили Туреччини повідомили, що створення пунктів спостереження розпочалося напередодні, повідомляє Hurriyet Daiy News.

Перший конвой турецьких військ увійшов у провінцію Ідліб напередодні в рамках зусиль зі створення зони деескалації для припинення сирійської війни.

Військовий конвой включав близько 30 броньованих автомобілів і більше 100 солдатів, в основному спеціальних і командних сил. За даними експертів, розгортання турецьких військ в Ідлібі буде тривати в найближчі дні.

9 жовтня турецькі військові оголосили, що розпочали розвідувальну місію в цей район для "встановлення спостережних постів в рамках операції, яка буде проведена в провінції Ідліб".

Нагадаємо, 8 жовтня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив про початок військової операції в сирійській провінції Ідліб, яка контролюється джихадистами.

З травня в Сирії створюють чотири зони деескалації. Зараз функціонують три - в Східній Гуті, в районі Хомса і на південному заході Сирії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter