Турецькі війська створюють спостережні пости на території Сирії

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 11:52
Версія для друку Коментарі

Турецькі війська оголосили про початок формування спостережних постів у сирійській провінції Ідліб як частину зусиль, спрямованих на створення зони деескалації у рамках досягнутих в Астані домовленостей.

У заяві, оприлюдненій 13 жовтня, Збройні сили Туреччини повідомили, що створення пунктів спостереження розпочалося напередодні, повідомляє Hurriyet Daiy News.

Перший конвой турецьких військ увійшов у провінцію Ідліб напередодні в рамках зусиль зі створення зони деескалації для припинення сирійської війни.

Військовий конвой включав близько 30 броньованих автомобілів і більше 100 солдатів, в основному спеціальних і командних сил. За даними експертів, розгортання турецьких військ в Ідлібі буде тривати в найближчі дні.

9 жовтня турецькі військові оголосили, що розпочали розвідувальну місію в цей район для "встановлення спостережних постів в рамках операції, яка буде проведена в провінції Ідліб".

Нагадаємо, 8 жовтня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив про початок військової операції в сирійській провінції Ідліб, яка контролюється джихадистами.

З травня в Сирії створюють чотири зони деескалації. Зараз функціонують три - в Східній Гуті, в районі Хомса і на південному заході Сирії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.

Геннадій Максак, для Європейської правди

Рівняння на аутсайдерів: як ЄС бачить майбутнє Східного партнерства

Нова архітектура Східного партнерства не передбачає окремих майданчиків для зустрічей держав, які імплементують Угоди про асоціацію з ЄС. Штучне збереження старого формату із шістьма країнами може понизити і до того невисокий інтерес до багатосторонньої співпраці.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter