Посол США при НАТО: Альянс непокоїть купівля Туреччиною російських С-400

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 14:42
Версія для друку Коментарі

Купівля Туреччиною російських зенітних ракетних комплексів С-400 викликала серйозне занепокоєння серед союзників по НАТО.

Про це заявила посол США в НАТО Кей Бейлі Хатчісон, повідомляє The Washington Post.

"Це викликало чимале занепокоєння в НАТО, оскільки вони (системи С-400. - Ред.) несумісні з ракетними системами протиповітряної оборони, які використовує альянс. Це проблема", - сказала вона.

У той же час посол відзначила, що Туреччина є ключовим партнером США в Афганістані і ефективним партнером у багатьох питаннях.

"Я можу назвати десять поганих речей у відносинах з Туреччиною і десять хороших речей. Через це дуже важко маневрувати в цих питаннях. Але Туреччина є дуже важливою для мусульманської демократії, становленню якої ми дуже хочемо допомогти", - сказала Хатчісон.

Нагадаємо, 12 вересня президент Туреччини повідомив, що Анкара підписала з Москвою угоду про придбання систем С-400, і вже внесений завдаток.

С-400 "Тріумф" - зенітна ракетна система великої дальності, прийнята на озброєння в 2007 році. Вона призначена для знищення авіації, крилатих і балістичних ракет, у тому числі середнього радіусу дії, може застосовуватися проти наземних об'єктів. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter