Посол США при НАТО: Альянс непокоїть купівля Туреччиною російських С-400

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 14:42
Версія для друку Коментарі

Купівля Туреччиною російських зенітних ракетних комплексів С-400 викликала серйозне занепокоєння серед союзників по НАТО.

Про це заявила посол США в НАТО Кей Бейлі Хатчісон, повідомляє The Washington Post.

"Це викликало чимале занепокоєння в НАТО, оскільки вони (системи С-400. - Ред.) несумісні з ракетними системами протиповітряної оборони, які використовує альянс. Це проблема", - сказала вона.

У той же час посол відзначила, що Туреччина є ключовим партнером США в Афганістані і ефективним партнером у багатьох питаннях.

"Я можу назвати десять поганих речей у відносинах з Туреччиною і десять хороших речей. Через це дуже важко маневрувати в цих питаннях. Але Туреччина є дуже важливою для мусульманської демократії, становленню якої ми дуже хочемо допомогти", - сказала Хатчісон.

Нагадаємо, 12 вересня президент Туреччини повідомив, що Анкара підписала з Москвою угоду про придбання систем С-400, і вже внесений завдаток.

С-400 "Тріумф" - зенітна ракетна система великої дальності, прийнята на озброєння в 2007 році. Вона призначена для знищення авіації, крилатих і балістичних ракет, у тому числі середнього радіусу дії, може застосовуватися проти наземних об'єктів. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.

Геннадій Максак, для Європейської правди

Рівняння на аутсайдерів: як ЄС бачить майбутнє Східного партнерства

Нова архітектура Східного партнерства не передбачає окремих майданчиків для зустрічей держав, які імплементують Угоди про асоціацію з ЄС. Штучне збереження старого формату із шістьма країнами може понизити і до того невисокий інтерес до багатосторонньої співпраці.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter