Посол США при НАТО: Альянс непокоїть купівля Туреччиною російських С-400

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 14:42
Версія для друку Коментарі

Купівля Туреччиною російських зенітних ракетних комплексів С-400 викликала серйозне занепокоєння серед союзників по НАТО.

Про це заявила посол США в НАТО Кей Бейлі Хатчісон, повідомляє The Washington Post.

"Це викликало чимале занепокоєння в НАТО, оскільки вони (системи С-400. - Ред.) несумісні з ракетними системами протиповітряної оборони, які використовує альянс. Це проблема", - сказала вона.

У той же час посол відзначила, що Туреччина є ключовим партнером США в Афганістані і ефективним партнером у багатьох питаннях.

"Я можу назвати десять поганих речей у відносинах з Туреччиною і десять хороших речей. Через це дуже важко маневрувати в цих питаннях. Але Туреччина є дуже важливою для мусульманської демократії, становленню якої ми дуже хочемо допомогти", - сказала Хатчісон.

Нагадаємо, 12 вересня президент Туреччини повідомив, що Анкара підписала з Москвою угоду про придбання систем С-400, і вже внесений завдаток.

С-400 "Тріумф" - зенітна ракетна система великої дальності, прийнята на озброєння в 2007 році. Вона призначена для знищення авіації, крилатих і балістичних ракет, у тому числі середнього радіусу дії, може застосовуватися проти наземних об'єктів. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter