Польща відбила третю кібератаку росіян – міністр оборони

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 17:19
Версія для друку Коментарі

Міністр оборони Антоні Мацеревіч заявив, що кіберексперти успішно відбили третю спробу хакерської атаки з Росії.

Про це повідомляє Polskie Radio.

"Це була вже третя кібератака з Росії. На щастя, у Польщі ми впоралися. Але загроза зростає з кожним днем", - сказав Мацеревіч.

Він зазначив, що напад було скоєно на українські підприємства, які мають відділення в інших країнах, в тому числі в Польщі.

"В інших європейських країнах їх довелося б заблокувати, а в Польщі - ні. У Польщі ми запобігли впливу на ці компанії, їхні комп'ютерні систем", - сказав міністр.

Мацеревич відзначив, що проблема кібератак не стосується будь-якої вузької сфери. "У наші часи кібератака може знищити оборонний потенціал держави і взагалі весь потенціал країни", - додав він.

Він також повідомив, що в Польщі продовжують працювати над створенням кібервійськ, до складу яких увійдуть близько 1000 співробітників.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter