У Британії за рік на третину зросла кількість злочинів на ґрунті ненависті

Вівторок, 17 жовтня 2017, 20:34
Версія для друку Коментарі

У Великій Британії кількість злочинів на ґрунті ненависті значно зросла після референдуму про вихід з ЄС та кількох екстремістських нападів.

Про це свідчать дані британського Міністерства внутрішніх справ, повідомляє The Associated Press.

Згідно з офіційною інформацією, кількість злочинів, пов'язаних з ненавистю, збільшилась на 29% до 80 393. Ці дані включають період до 31 березня 2017 року.

У цей проміжок потрапляють референдум ЄС у червні 2016 року та напад на Вестмінстерському мосту у березні 2017-го.

Попередні дані також показують, що злочини, пов'язані з расовою або релігійною мотивацією, збільшилася після нападів на "Манчестер Арені", лондонському ринку Боро  та мечеті у Фінзбері-Парку

"Дані свідчать про реальне збільшення числа правопорушень, які безпосередньо слідують за кожним терористичним нападом цього року", - сказала міністр внутрішніх справ Амбер Радд.


ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter