У Британії за рік на третину зросла кількість злочинів на ґрунті ненависті

Вівторок, 17 жовтня 2017, 20:34
Версія для друку Коментарі

У Великій Британії кількість злочинів на ґрунті ненависті значно зросла після референдуму про вихід з ЄС та кількох екстремістських нападів.

Про це свідчать дані британського Міністерства внутрішніх справ, повідомляє The Associated Press.

Згідно з офіційною інформацією, кількість злочинів, пов'язаних з ненавистю, збільшилась на 29% до 80 393. Ці дані включають період до 31 березня 2017 року.

У цей проміжок потрапляють референдум ЄС у червні 2016 року та напад на Вестмінстерському мосту у березні 2017-го.

Попередні дані також показують, що злочини, пов'язані з расовою або релігійною мотивацією, збільшилася після нападів на "Манчестер Арені", лондонському ринку Боро  та мечеті у Фінзбері-Парку

"Дані свідчать про реальне збільшення числа правопорушень, які безпосередньо слідують за кожним терористичним нападом цього року", - сказала міністр внутрішніх справ Амбер Радд.


powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter