Парламент Республіки Сербської схвалив резолюцію проти членства в НАТО

Середа, 18 жовтня 2017, 13:06
Версія для друку Коментарі

Парламент Республіки Сербської, державного утворення у складі Боснії та Герцеговини, схвалив резолюцію, яка опротестовує можливе членство країни в НАТО.

Про це повідомляє Associated Press.

Резолюція про захист конституційного ладу і проголошення військового нейтралітету, яка не має законодавчої сили, є символічним заходом, що є частиною давніх зусиль проросійських політиків у Боснії запобігти приєднанню країни до Північноатлантичного альянсу, відзначає агентство.

У документі парламент Республіки Сербської наполягає на військовому нейтралітеті Боснії.

Опозиційні депутати не брали участі в голосуванні, оскільки їх прогнали з залу через шумні протести щодо інших, непов’язаних з резолюцією питань.

Традиційно проросійські боснійські серби виступають проти членства в Альянсі після бомбардувань НАТО у 1990-их роках. Антинатівські настрої розділяє і сусідня Сербія.

Однак боснійці та хорвати, які складають абсолютну більшість населення Боснії – 65% - підтримують приєднання до силового блоку.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter