Туск: програма примусового переселення біженців не має майбутнього

Четвер, 19 жовтня 2017, 10:56
Версія для друку Коментарі

Глава Європейської Ради Дональд Туск не бачить майбутнього для програми переселення мігрантів, що викликала спротив деяких країн ЄС, та закликає розробити альтернативну угоду.

Про це він заявив журналістам у Брюсселі, повідомляє Niezalezna.

"У найближчі кілька тижнів ми повинні розрубати кілька гордієвих вузлів. До них належить, зокрема, питання примусового переселення біженців. Я не бачу майбутнього цього проекту", - сказав Туск.

Однак він зауважив, що варто знайти угоду, яка не буде відділяти Польщу та інші країни Вишеградської групи від решти Європи.

Разом з тим, термін виконання рішення країн ЄС про переселення мігрантів з Греції та Італії завершився минулого місяця. Польща та Угорщина відмовилися приймати мігрантів.

За порушення законодавства ЄС Єврокомісія ініціювала судовий процес проти цих двох країн, а також Чехії, яка прийняла дуже незначне число біженців. Однак справу ще не передали в Суд ЄС.

Міграційне питання буде на порядку денному саміту лідерів ЄС, що у четвер та п’ятницю відбувається в Брюсселі. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter