Туск: програма примусового переселення біженців не має майбутнього

Четвер, 19 жовтня 2017, 10:56
Версія для друку Коментарі

Глава Європейської Ради Дональд Туск не бачить майбутнього для програми переселення мігрантів, що викликала спротив деяких країн ЄС, та закликає розробити альтернативну угоду.

Про це він заявив журналістам у Брюсселі, повідомляє Niezalezna.

"У найближчі кілька тижнів ми повинні розрубати кілька гордієвих вузлів. До них належить, зокрема, питання примусового переселення біженців. Я не бачу майбутнього цього проекту", - сказав Туск.

Однак він зауважив, що варто знайти угоду, яка не буде відділяти Польщу та інші країни Вишеградської групи від решти Європи.

Разом з тим, термін виконання рішення країн ЄС про переселення мігрантів з Греції та Італії завершився минулого місяця. Польща та Угорщина відмовилися приймати мігрантів.

За порушення законодавства ЄС Єврокомісія ініціювала судовий процес проти цих двох країн, а також Чехії, яка прийняла дуже незначне число біженців. Однак справу ще не передали в Суд ЄС.

Міграційне питання буде на порядку денному саміту лідерів ЄС, що у четвер та п’ятницю відбувається в Брюсселі. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter