У Німеччині підвищили штрафи за порушення правил дорожнього руху

Четвер, 19 жовтня 2017, 18:51
Версія для друку Коментарі

У Німеччині набули чинності нові підвищені штрафи для учасників дорожнього руху.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

З сьогоднішнього дня в Німеччині істотно підвищені покарання за розмови по телефону за кермом. Раніше цей штраф становив 60 євро, тепер його підвищили до 100 євро. Одночасно водій отримує штрафний бал в картотеці Федерального відомства автодорожнього транспорту.

Нові правила забороняють водіям при працюючому двигуні не тільки розмовляти по телефону, але і взагалі користуватися мобільними пристроями, включаючи ноутбуки і планшети.

Велосипедистів, які розмовляють по телефону під час руху, тепер будуть штрафувати на 55 євро. Раніше це порушення ПДР обходилося їм в 25 євро.

У 10 разів підвищено мінімальний штраф за створення перешкод для проїзду поліції, швидкої допомоги та інших рятувальників в пробках на автобанах - 200 євро, в окремих випадках - до 320 євро.

Згідно з німецькими ПДР, в таких ситуаціях водії зобов'язані завчасно створити для проїзду спецтранспорту так званий рятувальний коридор між крайньою лівою і сусідньою правою смугою руху.


ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

РФ до осені чекають: стала відомою схема зняття санкцій з Росії в ПАРЄ

"Європейська правда" з’ясувала схему, за якою санкції з росіян можуть бути зняті вже у першій половині поточного року. Та одразу зазначимо: ці події не дають приводу для песимізму. Попри фінансовий шантаж з боку РФ, ми маємо всі підстави розраховувати на перемогу і в цій битві...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter