У Німеччині підвищили штрафи за порушення правил дорожнього руху

Четвер, 19 жовтня 2017, 18:51
Версія для друку Коментарі

У Німеччині набули чинності нові підвищені штрафи для учасників дорожнього руху.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

З сьогоднішнього дня в Німеччині істотно підвищені покарання за розмови по телефону за кермом. Раніше цей штраф становив 60 євро, тепер його підвищили до 100 євро. Одночасно водій отримує штрафний бал в картотеці Федерального відомства автодорожнього транспорту.

Нові правила забороняють водіям при працюючому двигуні не тільки розмовляти по телефону, але і взагалі користуватися мобільними пристроями, включаючи ноутбуки і планшети.

Велосипедистів, які розмовляють по телефону під час руху, тепер будуть штрафувати на 55 євро. Раніше це порушення ПДР обходилося їм в 25 євро.

У 10 разів підвищено мінімальний штраф за створення перешкод для проїзду поліції, швидкої допомоги та інших рятувальників в пробках на автобанах - 200 євро, в окремих випадках - до 320 євро.

Згідно з німецькими ПДР, в таких ситуаціях водії зобов'язані завчасно створити для проїзду спецтранспорту так званий рятувальний коридор між крайньою лівою і сусідньою правою смугою руху.


powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter