Меркель бачить ознаки для прориву Brexit-переговорів у грудні

Четвер, 19 жовтня 2017, 19:00
Версія для друку Коментарі

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що є "обнадійливі" ознаки того, що в грудні відбудеться прорив у Brexit-переговорах.

Про це вона заявила перед початком саміту лідерів ЄС, повідомляє The Telegraph.

За словами Меркель, ще не було досягнуто достатнього прогресу, щоб перейти до наступного етапу Brexit-переговорів.

Однак вона додала, що є достатньо позитивних ознак, які дозволяють їй думати, що можна "просунутися у роботі, а потім досягти початку другої фази у грудні".

У свою чергу, прем'єр-міністр Швеції Штефан Льовен заявив, що Велика Британія повинна бути готова до питання плати за "розлучення", перш ніж переговори можуть продовжуватись.

Схожу позицію висловив прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте, який сказав, що Британія повинна бути більш готова щодо того, які фінансові зобов'язання вона готова виконати.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей прибула до Брюсселю із закликом терміново досягти угоди щодо прав громадян після Brexit.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter