Меркель бачить ознаки для прориву Brexit-переговорів у грудні

Четвер, 19 жовтня 2017, 19:00
Версія для друку Коментарі

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що є "обнадійливі" ознаки того, що в грудні відбудеться прорив у Brexit-переговорах.

Про це вона заявила перед початком саміту лідерів ЄС, повідомляє The Telegraph.

За словами Меркель, ще не було досягнуто достатнього прогресу, щоб перейти до наступного етапу Brexit-переговорів.

Однак вона додала, що є достатньо позитивних ознак, які дозволяють їй думати, що можна "просунутися у роботі, а потім досягти початку другої фази у грудні".

У свою чергу, прем'єр-міністр Швеції Штефан Льовен заявив, що Велика Британія повинна бути готова до питання плати за "розлучення", перш ніж переговори можуть продовжуватись.

Схожу позицію висловив прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте, який сказав, що Британія повинна бути більш готова щодо того, які фінансові зобов'язання вона готова виконати.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей прибула до Брюсселю із закликом терміново досягти угоди щодо прав громадян після Brexit.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter