Працівники з КНДР залишають прикордонне китайське місто через санкції ООН

Понеділок, 02 жовтня 2017, 11:41
Версія для друку Коментарі

Північнокорейські працівники почали виїжджати з китайського прикордонного міста Даньдун у зв'язку з останніми санкціями, що спрямовані на обмеження спроможності Пхеньяна отримувати прибутки в іноземній валюті.

Про це повідомляє Reuters.

В уряді США заявляють, що майже 100 тис. північнокорейських працівників за кордоном, які працюють переважно у Китаї та Росії, заробляють близько $500 млн на рік, щоб допомогти фінансувати режим Північної Кореї.

Китайське місто Даньдун, поблизу кордону з Північною Кореєю, має багато ресторанів і готелів, які наймають північнокорейських офіціантів та музикантів. Їхні яскраві пісенні та танцювальні виступи приваблюють туристів.

Тисячі осіб, переважно жінок, також працюють на китайських підприємствах з пошиття одягу та виготовлення електроніки в Даньдуні, при цьому значна частина їхньої заробітної плати йде прямо в бюджет КНДР.

Агентство Reuters з посиланням на дані місцевих осіб в Даньдуні повідомляє, що працівники з КНДР починають повертатися додому.

Зазначається, що запроваджені санкції дозволяють працівникам з КНДР виконувати існуючі контракти.

Однак бізнесмени в Даньдуні, через яких йде більша частина торгівлі між двома країнами, повідомляють, що контракти працівників з КНДР не можуть бути поновлені. Їм також не надають нових віз.

Раніше повідомлялося, що Китай закриває на своїй території північнокорейські компанії відповідно до санкцій ООН проти Пхеньяну, які були введені через ядерні та ракетні випробування.

Північнокорейські компанії мають закритися протягом 120 днів після затверджених 11 вересня останніх санкцій ООН.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.

Геннадій Максак, для Європейської правди

Рівняння на аутсайдерів: як ЄС бачить майбутнє Східного партнерства

Нова архітектура Східного партнерства не передбачає окремих майданчиків для зустрічей держав, які імплементують Угоди про асоціацію з ЄС. Штучне збереження старого формату із шістьма країнами може понизити і до того невисокий інтерес до багатосторонньої співпраці.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter