Працівники з КНДР залишають прикордонне китайське місто через санкції ООН

Понеділок, 02 жовтня 2017, 11:41
Версія для друку Коментарі

Північнокорейські працівники почали виїжджати з китайського прикордонного міста Даньдун у зв'язку з останніми санкціями, що спрямовані на обмеження спроможності Пхеньяна отримувати прибутки в іноземній валюті.

Про це повідомляє Reuters.

В уряді США заявляють, що майже 100 тис. північнокорейських працівників за кордоном, які працюють переважно у Китаї та Росії, заробляють близько $500 млн на рік, щоб допомогти фінансувати режим Північної Кореї.

Китайське місто Даньдун, поблизу кордону з Північною Кореєю, має багато ресторанів і готелів, які наймають північнокорейських офіціантів та музикантів. Їхні яскраві пісенні та танцювальні виступи приваблюють туристів.

Тисячі осіб, переважно жінок, також працюють на китайських підприємствах з пошиття одягу та виготовлення електроніки в Даньдуні, при цьому значна частина їхньої заробітної плати йде прямо в бюджет КНДР.

Агентство Reuters з посиланням на дані місцевих осіб в Даньдуні повідомляє, що працівники з КНДР починають повертатися додому.

Зазначається, що запроваджені санкції дозволяють працівникам з КНДР виконувати існуючі контракти.

Однак бізнесмени в Даньдуні, через яких йде більша частина торгівлі між двома країнами, повідомляють, що контракти працівників з КНДР не можуть бути поновлені. Їм також не надають нових віз.

Раніше повідомлялося, що Китай закриває на своїй території північнокорейські компанії відповідно до санкцій ООН проти Пхеньяну, які були введені через ядерні та ракетні випробування.

Північнокорейські компанії мають закритися протягом 120 днів після затверджених 11 вересня останніх санкцій ООН.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter