У Флоренції з базиліки обвалився камінь і вбив туриста

П'ятниця, 20 жовтня 2017, 10:51
Версія для друку Коментарі

У флорентійській базиліці Санта-Кроче обвалився кам’яний фрагмент і убив туриста з Іспанії.

Про це повідомляє BBC.

Кам’яний елемент діаметром близько 15 сантиметрів, обвалившись з 20-метрової висоти, впав на голову відвідувача. Лікарям, що прибули на місце, врятувати його не вдалося.

Загиблим виявився 52-річний чоловік, що приїхав до Флоренції з Барселони. Пам’ятку він оглядав разом з дружиною.

Після трагедії поліція закрила базиліку для відвідувачів. Представник керівництва церкви повідомив, що пам’ятка протягом останніх років регулярно обслуговувалась і була в хорошому стані. Прокуратура Флоренції вже відкрила справу через інцидент.

Базиліка Санта-Кроче – одна з головних церков Флоренції та дуже популярне серед туристів місце. Тут поховані видатний скульптор та художник Мікеланджено Буонарроті, астроном Галілео Галілей та мислитель Нікколо Мак'явеллі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter