У Флоренції з базиліки обвалився камінь і вбив туриста

П'ятниця, 20 жовтня 2017, 10:51
Версія для друку Коментарі

У флорентійській базиліці Санта-Кроче обвалився кам’яний фрагмент і убив туриста з Іспанії.

Про це повідомляє BBC.

Кам’яний елемент діаметром близько 15 сантиметрів, обвалившись з 20-метрової висоти, впав на голову відвідувача. Лікарям, що прибули на місце, врятувати його не вдалося.

Загиблим виявився 52-річний чоловік, що приїхав до Флоренції з Барселони. Пам’ятку він оглядав разом з дружиною.

Після трагедії поліція закрила базиліку для відвідувачів. Представник керівництва церкви повідомив, що пам’ятка протягом останніх років регулярно обслуговувалась і була в хорошому стані. Прокуратура Флоренції вже відкрила справу через інцидент.

Базиліка Санта-Кроче – одна з головних церков Флоренції та дуже популярне серед туристів місце. Тут поховані видатний скульптор та художник Мікеланджено Буонарроті, астроном Галілео Галілей та мислитель Нікколо Мак'явеллі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter