Ракка стане частиною децентралізованої Сирії - сирійські повстанці

П'ятниця, 20 жовтня 2017, 13:34
Версія для друку Коментарі

Підтримувані США "Демократичні сили Сирії" заявили, що сирійське місто Ракка та навколишня провінція стануть частиною децентралізованої федеративної Сирії.

Про це повідомляє Reuters.

"Ми зобов'язуємося захищати кордони провінції від усіх зовнішніх загроз, і ми підтверджуємо, що майбутнє провінції Ракка визначатиметься її людьми в рамках децентралізованої, федеративної демократичної Сирії, в якій народи провінції будуть вести свої власні справи", - йдеться у заяві "Демократичних сил Сирії", де офіційно заявляється про звільнення Ракки від ІДІЛ.

Нагадаємо, "Ісламська держава" захопила Ракку у 2014 році та зробила її своєю фактичною "столицею".

Нещодавно підтримувані США "Демократичні сили Сирії" заявили про відновлення повного контролю над Раккою.

Втрата Ракки стала серйозним ударом для ІДІЛ. Терористична організація зазнала значних невдач цього року, включаючи втрату Мосула - другого за величиною міста Іраку.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter