Ракка стане частиною децентралізованої Сирії - сирійські повстанці

П'ятниця, 20 жовтня 2017, 13:34
Версія для друку Коментарі

Підтримувані США "Демократичні сили Сирії" заявили, що сирійське місто Ракка та навколишня провінція стануть частиною децентралізованої федеративної Сирії.

Про це повідомляє Reuters.

"Ми зобов'язуємося захищати кордони провінції від усіх зовнішніх загроз, і ми підтверджуємо, що майбутнє провінції Ракка визначатиметься її людьми в рамках децентралізованої, федеративної демократичної Сирії, в якій народи провінції будуть вести свої власні справи", - йдеться у заяві "Демократичних сил Сирії", де офіційно заявляється про звільнення Ракки від ІДІЛ.

Нагадаємо, "Ісламська держава" захопила Ракку у 2014 році та зробила її своєю фактичною "столицею".

Нещодавно підтримувані США "Демократичні сили Сирії" заявили про відновлення повного контролю над Раккою.

Втрата Ракки стала серйозним ударом для ІДІЛ. Терористична організація зазнала значних невдач цього року, включаючи втрату Мосула - другого за величиною міста Іраку.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter