Президент Австрії доручив переможцю виборів сформувати уряд

П'ятниця, 20 жовтня 2017, 14:21
фото
Версія для друку Коментарі

Президент Австрії Александр Ван дер Беллен доручив Себастіану Курцу - лідеру консервативної "Австрійської народної партії", яка перемогла на дострокових виборах – сформувати уряд.

Про це повідомляє видання Die Presse.

Церемонія передачі мандата відбулася в п'ятницю в адміністрації австрійського президента - палаці Гофбург. Президент наголосив, що в центрі уваги при формуванні уряду повинні стояти інтереси Австрії, за чим він буде як президент особисто стежити.

 

Ван дер Беллен зазначив, що необхідно сконцентруватися на довгострокових цілях та подумати про наступні покоління. "Ми потребуємо нових правил гри для нашої співпраці", - підкреслив президент Австрії.

Курц подякував за надання мандата, підкресливши, що усвідомлює усю покладену на нього відповідальність. Лідер консерваторів планує невдовзі проінформувати президента та суспільство, із ким з політичних партій вестиме переговори про формування уряду.

"Я прагну нової політичної культури, нового політичного стилю. Австрії необхідний уряд, який має сміливість змінюватися", - відзначив Курц, додавши, що готовий розпочати перемовини "можливо, вже сьогодні".

Згідно з остаточними результатами виборів, "Австрійська народна партія" на чолі з Себастіаном Курцом перемогла з 31,5% голосів виборців.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter