Президент Австрії доручив переможцю виборів сформувати уряд

П'ятниця, 20 жовтня 2017, 14:21
фото
Версія для друку Коментарі

Президент Австрії Александр Ван дер Беллен доручив Себастіану Курцу - лідеру консервативної "Австрійської народної партії", яка перемогла на дострокових виборах – сформувати уряд.

Про це повідомляє видання Die Presse.

Церемонія передачі мандата відбулася в п'ятницю в адміністрації австрійського президента - палаці Гофбург. Президент наголосив, що в центрі уваги при формуванні уряду повинні стояти інтереси Австрії, за чим він буде як президент особисто стежити.

 

Ван дер Беллен зазначив, що необхідно сконцентруватися на довгострокових цілях та подумати про наступні покоління. "Ми потребуємо нових правил гри для нашої співпраці", - підкреслив президент Австрії.

Курц подякував за надання мандата, підкресливши, що усвідомлює усю покладену на нього відповідальність. Лідер консерваторів планує невдовзі проінформувати президента та суспільство, із ким з політичних партій вестиме переговори про формування уряду.

"Я прагну нової політичної культури, нового політичного стилю. Австрії необхідний уряд, який має сміливість змінюватися", - відзначив Курц, додавши, що готовий розпочати перемовини "можливо, вже сьогодні".

Згідно з остаточними результатами виборів, "Австрійська народна партія" на чолі з Себастіаном Курцом перемогла з 31,5% голосів виборців.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter