На Ірландію та Британію обрушився шторм "Брайан"

Неділя, 22 жовтня 2017, 12:37
фото, відео
Версія для друку Коментарі

Шторм "Брайан" завдав значної шкоди містам на узбережжі Ірландії, західномуузбережжі Англії та Уельсу.

Про це повідомляє The Irish Times.

Шторм вирував у п’ятницю та суботу, пориви вітру сягали 100 км/год. Через сильні зливи у кількох містах були затоплені цілі районі, сильно пошкоджені набережні.

 

Були закриті паромні переправи, та деякі місцеві дороги. Очікується, що потужний вітри збережуться в неділю, а разом з високими припливами приливами вони можуть призвести до небезпечних умов у прибережних районах.

Влада випустила "помаранчеве" попередження - друге за рівнем небезпеки - для семи ірландських округів і порадила автомобілістам бути уважними, оскільки є ризик падінь дерев, пошкоджених ще минулим штормом.

Як відомо, на початку цього тижня шторм "Офелія" залишив більше 300 тисяч житлових будинків та підприємств в Ірландії без електроенергії. В результаті шторму також загинули три людини

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter