На Ірландію та Британію обрушився шторм "Брайан"

Неділя, 22 жовтня 2017, 12:37
фото, відео
Версія для друку Коментарі

Шторм "Брайан" завдав значної шкоди містам на узбережжі Ірландії, західномуузбережжі Англії та Уельсу.

Про це повідомляє The Irish Times.

Шторм вирував у п’ятницю та суботу, пориви вітру сягали 100 км/год. Через сильні зливи у кількох містах були затоплені цілі районі, сильно пошкоджені набережні.

 

Були закриті паромні переправи, та деякі місцеві дороги. Очікується, що потужний вітри збережуться в неділю, а разом з високими припливами приливами вони можуть призвести до небезпечних умов у прибережних районах.

Влада випустила "помаранчеве" попередження - друге за рівнем небезпеки - для семи ірландських округів і порадила автомобілістам бути уважними, оскільки є ризик падінь дерев, пошкоджених ще минулим штормом.

Як відомо, на початку цього тижня шторм "Офелія" залишив більше 300 тисяч житлових будинків та підприємств в Ірландії без електроенергії. В результаті шторму також загинули три людини

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter