У Лондоні ввели додатковий збір для старих авто за в’їзд до центру міста

Понеділок, 23 жовтня 2017, 12:26
Версія для друку Коментарі

У Лондоні запровадили додатковий збір у розмірі 10 фунтів за проїзд в центрі міста для старих машин з високим рівнем викиду СО2.

Про це йдеться в повідомленні на сайті мерії Лондона.

Рішення про введення нового збору під назвою T-Charge (Toxicity Charge) було прийнято ще в лютому, але набуло чинності воно 23 жовтня. Заходи спрямовані на поліпшення якості повітря в столиці Великої Британії.

Збір торкнуться власників бензинових і дизельних автомобілів, зареєстрованих в основному до 2006 року, які не відповідають стандартам Євро-4.

З урахуванням вже існуючого збору за в'їзд в центр Лондона, який становить 11,5 фунтів, сума збору для власників старих машин складе 21,5 фунтів. Плата стягується за проїзд по центру міста з понеділка по п'ятницю з 07:00 до 18:00 години.

За оцінками влади Лондона, щодня в центр міста приїжджають до 10 тисяч старих, найбільш забруднюючих повітря транспортних засобів, яким тепер доведеться платити новий збір.

Нагадаємо, нові бензинові та дизельні авто, а також вантажівки будуть заборонені у Великій Британії до 2040 року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter