У Лондоні ввели додатковий збір для старих авто за в’їзд до центру міста

Понеділок, 23 жовтня 2017, 12:26
Версія для друку Коментарі

У Лондоні запровадили додатковий збір у розмірі 10 фунтів за проїзд в центрі міста для старих машин з високим рівнем викиду СО2.

Про це йдеться в повідомленні на сайті мерії Лондона.

Рішення про введення нового збору під назвою T-Charge (Toxicity Charge) було прийнято ще в лютому, але набуло чинності воно 23 жовтня. Заходи спрямовані на поліпшення якості повітря в столиці Великої Британії.

Збір торкнуться власників бензинових і дизельних автомобілів, зареєстрованих в основному до 2006 року, які не відповідають стандартам Євро-4.

З урахуванням вже існуючого збору за в'їзд в центр Лондона, який становить 11,5 фунтів, сума збору для власників старих машин складе 21,5 фунтів. Плата стягується за проїзд по центру міста з понеділка по п'ятницю з 07:00 до 18:00 години.

За оцінками влади Лондона, щодня в центр міста приїжджають до 10 тисяч старих, найбільш забруднюючих повітря транспортних засобів, яким тепер доведеться платити новий збір.

Нагадаємо, нові бензинові та дизельні авто, а також вантажівки будуть заборонені у Великій Британії до 2040 року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter