У Франції родина назвала немовля Джихадом, справою займеться прокуратура

Понеділок, 23 жовтня 2017, 12:34
Версія для друку Коментарі

У Франції батьки назвали свого новонародженого сина Джихадом, через що міська влада поскаржилась у прокуратуру.

Про це повідомляє Le Parisien.

Пара із передмістя французького міста Тулуза вирішила назвати свого сина Джихадом. Дитина народилась ще на початку серпня, але коли батьки приступили до оформлення документів, міська влада висловила занепокоєння, сповістивши про цей випадок в прокуратуру.  

Згідно зі статтею 57 Цивільного кодексу Франції, батьки можуть давати своїм дітям будь-які імена, окрім тих, "що можуть суперечити інтересам дитини".

Наприклад, смішні на вигляд чи за звучанням імена, імена принизливого чи грубого характеру, складні для вимови імена, імена, що містять натяк на дискредитованих історичних персонажів чи просто повністю вигадані слова.

Як відомо, "джихад" з арабської означає "зусилля, боротьба". Однак екстремісти застосовують термін "джихад" у значенні ведення "священної війни" з агресором в ім’я Аллаха.

В контексті останніх терористичних атак у Франції прокурор вирішить, чи передавати справу до суду.

Це вже не перший схожий випадок у Франції. У 2012 судову справу почали у зв’язку з іншим хлопчиком на ім’я Джихад. Він прийшов у школу з футболкою з написами "Я бомба" на грудях і "Джихад, народжений 11 вересня" на спині.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter