У Франції готові надати притулок уряду Каталонії у разі його переслідування Мадридом

Понеділок, 23 жовтня 2017, 17:59
Версія для друку Коментарі

Група активістів, яка виступає за автономію департаменту Східні Піренеї, відомого також як Північна Каталонія, готова надати притулок  членам уряду Каталонії, якщо той опиниться у вигнанні.

Про це повідомляє The Associated Press.

Голова Комітету за самовизначення Північної Каталонії Роберт Касановас заявив, що має віллу у селі Теза, на якій міг би прийняти лідера Каталонії Карлеса Пучдемона, а також 20-30 доступних апартаментів для членів його уряду.

Касановас готовий запропонувати Пучдемону притулок, якщо він разом з членами свого кабінету буде змушений тікати з Іспанії і створити уряд в екзилі.

За його словами, від Барселони не надходило подібних прохань, однак "доки Пучдемона не оголосять у міжнародний розшук він зможе жити у Франції".

Організація самого Касановаса не прагне незалежності від Франції, однак виступає за розширення автономії Північної Каталонії.

Як повідомлялося, у четвер, 26 жовтня, каталонський парламент проведе засідання, на якому глава уряду Карлес Пучдемон може проголосити незалежність регіону.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter