У Франції готові надати притулок уряду Каталонії у разі його переслідування Мадридом

Понеділок, 23 жовтня 2017, 17:59
Версія для друку Коментарі

Група активістів, яка виступає за автономію департаменту Східні Піренеї, відомого також як Північна Каталонія, готова надати притулок  членам уряду Каталонії, якщо той опиниться у вигнанні.

Про це повідомляє The Associated Press.

Голова Комітету за самовизначення Північної Каталонії Роберт Касановас заявив, що має віллу у селі Теза, на якій міг би прийняти лідера Каталонії Карлеса Пучдемона, а також 20-30 доступних апартаментів для членів його уряду.

Касановас готовий запропонувати Пучдемону притулок, якщо він разом з членами свого кабінету буде змушений тікати з Іспанії і створити уряд в екзилі.

За його словами, від Барселони не надходило подібних прохань, однак "доки Пучдемона не оголосять у міжнародний розшук він зможе жити у Франції".

Організація самого Касановаса не прагне незалежності від Франції, однак виступає за розширення автономії Північної Каталонії.

Як повідомлялося, у четвер, 26 жовтня, каталонський парламент проведе засідання, на якому глава уряду Карлес Пучдемон може проголосити незалежність регіону.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter