Європарламент хоче скоротити фінансову допомогу Туреччині на 80 млн євро

Вівторок, 24 жовтня 2017, 09:34
Версія для друку Коментарі

Європейський парламент цього тижня голосуватиме за скорочення фінансової допомоги Туреччині, спрямованої на підготовку вступу країни до Євросоюзу.

Про це в інтерв’ю Euractiv повідомив доповідач з питання бюджету ЄС Зігфрід Мурешан.

Очікується, що євродепутати скоротять фінансування на 50 мільйонів євро у 2018 році, додаткових  30 мільйонів євро переведуть у резерв.

Законодавці обговорять це питання на засіданні у вівторок, 24 жовтня. Голосування щодо цієї пропозиції до проекту бюджету ЄС відбудеться у середу.

Минулого четверга країни-члени ЄС домовилися скоротити фінансування підготовки до вступу Туреччини в ЄС. Це було зроблено через незадовільну ситуацію з правами людини в Туреччині, відзначила тоді канцлерка Німеччини Ангела Меркель.

У той же час президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, лідери погодили, що більшість  коштів, пов'язаних з підготовкою до вступу, будуть скеровані громадянському суспільству Туреччини.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter