Європарламент хоче скоротити фінансову допомогу Туреччині на 80 млн євро

Вівторок, 24 жовтня 2017, 09:34
Версія для друку Коментарі

Європейський парламент цього тижня голосуватиме за скорочення фінансової допомоги Туреччині, спрямованої на підготовку вступу країни до Євросоюзу.

Про це в інтерв’ю Euractiv повідомив доповідач з питання бюджету ЄС Зігфрід Мурешан.

Очікується, що євродепутати скоротять фінансування на 50 мільйонів євро у 2018 році, додаткових  30 мільйонів євро переведуть у резерв.

Законодавці обговорять це питання на засіданні у вівторок, 24 жовтня. Голосування щодо цієї пропозиції до проекту бюджету ЄС відбудеться у середу.

Минулого четверга країни-члени ЄС домовилися скоротити фінансування підготовки до вступу Туреччини в ЄС. Це було зроблено через незадовільну ситуацію з правами людини в Туреччині, відзначила тоді канцлерка Німеччини Ангела Меркель.

У той же час президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, лідери погодили, що більшість  коштів, пов'язаних з підготовкою до вступу, будуть скеровані громадянському суспільству Туреччини.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter