Результат переговорів щодо Brexit залежить від Британії - Туск

Вівторок, 24 жовтня 2017, 11:27
Версія для друку Коментарі

Результат переговорів щодо Brexit залежить від Великої Британії і саме вона має вирішити, чи буде досягнуто угоди з Євросоюзом.

Про це заявив президент Європейської ради Дональд Туск під час виступу у Європарламенті.

"ЄС зможе впоратися із кожним сценарієм, поки ми не розділені. Насправді від Лондона залежить, як все закінчиться: з хорошою угодою, без угоди або без Brexit. Але в кожному з цих сценаріїв ми захищатимемо наші загальні інтереси лише разом", - сказав Туск.

Він зазначив, що в процесі переговорів 27 країнам ЄС вдалося зберегти єдність, але попереду чекає ще найважчий стрес-тест.

"Якщо ми його провалимо, переговори закінчаться нашим поразкою. Ми повинні зберігати нашу єдність незалежно від напрямку переговорів", - додав Туск. 

Сьогодні президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що ЄК не розглядає можливості, що переговори завершаться без укладення угоди.

Нагадаємо, британський міністр торгівлі Ліам Фокс заявив, що Лондон не блефує, коли каже що готовий до варіанту, за якого не буде взагалі ніякої угоди.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

РФ до осені чекають: стала відомою схема зняття санкцій з Росії в ПАРЄ

"Європейська правда" з’ясувала схему, за якою санкції з росіян можуть бути зняті вже у першій половині поточного року. Та одразу зазначимо: ці події не дають приводу для песимізму. Попри фінансовий шантаж з боку РФ, ми маємо всі підстави розраховувати на перемогу і в цій битві...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter