Результат переговорів щодо Brexit залежить від Британії - Туск

Вівторок, 24 жовтня 2017, 11:27
Версія для друку Коментарі

Результат переговорів щодо Brexit залежить від Великої Британії і саме вона має вирішити, чи буде досягнуто угоди з Євросоюзом.

Про це заявив президент Європейської ради Дональд Туск під час виступу у Європарламенті.

"ЄС зможе впоратися із кожним сценарієм, поки ми не розділені. Насправді від Лондона залежить, як все закінчиться: з хорошою угодою, без угоди або без Brexit. Але в кожному з цих сценаріїв ми захищатимемо наші загальні інтереси лише разом", - сказав Туск.

Він зазначив, що в процесі переговорів 27 країнам ЄС вдалося зберегти єдність, але попереду чекає ще найважчий стрес-тест.

"Якщо ми його провалимо, переговори закінчаться нашим поразкою. Ми повинні зберігати нашу єдність незалежно від напрямку переговорів", - додав Туск. 

Сьогодні президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що ЄК не розглядає можливості, що переговори завершаться без укладення угоди.

Нагадаємо, британський міністр торгівлі Ліам Фокс заявив, що Лондон не блефує, коли каже що готовий до варіанту, за якого не буде взагалі ніякої угоди.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter