Українська дипломатія формує неправильний образ Польщі – польський дипломат

Вівторок, 24 жовтня 2017, 12:48
Версія для друку Коментарі

Оцінка реалій польсько-українських стосунків, становища Польщі на міжнародній арені українською дипломатією є помилковою.

Про це заявив радник політичного кабінету міністра закордонних справ Польщі, професор Пшемислав Журавський вель Граєвський в інтерв’ю порталу Eastbook.

"Оцінка реалій польсько-українських відносин, позиція Польщі на міжнародній арені та можливість впливу Польщі на міжнародне середовище, прийнята відповідальними особами в Україні, є некорректною" - зазначив він.

За словами дипломата, ця помилка пов'язана з неможливістю отримати достовірну інформацію та бездумнее прийняття точки зору нинішньої польської опозиції.

"Я думаю, що ціну за це сплачуватиме перш за все Україна" - зазначив Пшемислав Журавський вель Граєвський.

Він наголосив, що польська дипломатія не може виконувати роботу за дипломатію українську.

"На українській стороні лежить відповідальність за здобуття ретельної інформації щодо ситуації, яка панує в Польщі. Звісно, Польща в міру своїх можливостей може у цьому допомагати" - заявив дипломат.

На його думку, стан речей який склався, не змінити за один день, однак потрібно прогнути того, щоб інформація про Польщу не бралася лише з газети Wyborcza.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter