Українська дипломатія формує неправильний образ Польщі – польський дипломат

Вівторок, 24 жовтня 2017, 12:48
Версія для друку Коментарі

Оцінка реалій польсько-українських стосунків, становища Польщі на міжнародній арені українською дипломатією є помилковою.

Про це заявив радник політичного кабінету міністра закордонних справ Польщі, професор Пшемислав Журавський вель Граєвський в інтерв’ю порталу Eastbook.

"Оцінка реалій польсько-українських відносин, позиція Польщі на міжнародній арені та можливість впливу Польщі на міжнародне середовище, прийнята відповідальними особами в Україні, є некорректною" - зазначив він.

За словами дипломата, ця помилка пов'язана з неможливістю отримати достовірну інформацію та бездумнее прийняття точки зору нинішньої польської опозиції.

"Я думаю, що ціну за це сплачуватиме перш за все Україна" - зазначив Пшемислав Журавський вель Граєвський.

Він наголосив, що польська дипломатія не може виконувати роботу за дипломатію українську.

"На українській стороні лежить відповідальність за здобуття ретельної інформації щодо ситуації, яка панує в Польщі. Звісно, Польща в міру своїх можливостей може у цьому допомагати" - заявив дипломат.

На його думку, стан речей який склався, не змінити за один день, однак потрібно прогнути того, щоб інформація про Польщу не бралася лише з газети Wyborcza.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter