Україна і США проведуть спостережний політ над територією РФ

Вівторок, 24 жовтня 2017, 13:29
Версія для друку Коментарі

До кінця поточного року Україна та США мають намір провести спостережний політ над територією Росії з метою контролю військової діяльності.

Про це повідомив начальник управління верифікації Генерального штабу ЗС України Андрій Гудзь, передає Інтерфакс-Україна.

"У цьому році Україні вдалося провести спільний спостережний політ з Канадою, США і Швецією над територією Російської Федерації. До кінця року заплановано проведення ще одного спостережного польоту зі Сполученими Штатами Америки", - сказав він.

За його словами, згідно з угодою про відкрите небо, у Росії є достатньо часу на маскування військ і військової техніки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter