Депутати Британії просять Facebook надати дані про активність росіян під час Brexit

Вівторок, 24 жовтня 2017, 13:44
Версія для друку Коментарі

Британський парламентський комітет звернувся до компанії Facebook із запитом щодо інформації про діяльність пов’язаних з РФ проплачених облікових записів.

Лист направив голова Комітету з питань цифрових технологій, медіа та спорту на адресу засновника Facebook Марка Цукерберга.

У листі міститься прохання надати інформацію про діяльність акаунтів до та під час британського референдуму щодо виходу з ЄС у 2016 році та під час парламентських виборів 2017 року.

"Комітет в даний час проводить розслідування феномена фейкових новин. Частина цього дослідження буде зосереджена на ролі іноземних дійових осіб, які зловживають такими платформами, як ваша, щоб втручатися в політичний дискурс інших країн. Саме з цієї причини я надсилаю запит, щоб Facebook надав моєму комітету деталі, пов'язані з будь-якими оголошеннями та сторінками, оплаченими або створеними російськими обліковими записами", - йдеться у листі.

Серед іншого комітет хотів би отримати дані про всі оголошення, придбані російськими обліковими записами, скільки грошей було заплачено за ці оголошення або для просування цих сторінок, відвідуваність сторінок.

У листі зазначається, що комітет запитує інформацію подібну до тієї, що була надана компанією Facebook кільком комітетам Сенату США, включаючи Комітет розвідки, стосовно президентських виборів в 2016 році.

Нагадаємо, у Facebook раніше повідомили, що тіньова російська компанія, так звана "ферма тролів", які відомі своєю прокремлівською пропагандою, скуповувала та поширювала політичну рекламу під час президентської кампанії в США.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter