Додон знову хоче змінити форму правління Молдови

Вівторок, 24 жовтня 2017, 13:52
Версія для друку Коментарі

Президент Молдови Ігор Додон знову виступив за необхідність переходу Молдови до президентської форми правління.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, відреагувавши таким чином на підписання спікером парламенту указу про призначення нового міністра оборони.

Додон вважає, що приведення до присяги міністра оборони "виходить за рамки політичної легітимності". У зв’язку з цим він пообіцяв провести "обширну інформаційну кампанію" та зібрати підписи на підтримку президентської держави.

Додон зазначив, що домагатиметься цього, аби ні уряд, ні парламент "не могли чинити тиск на президента країни". Крім того, Додон знову заявив про необхідність розпуску парламенту.

"Дострокові парламентські вибори, соціалістична парламентська більшість і президентська державу залишаються єдиним рятувальним рішенням для Молдови", - зазначив Додон.

Нагадаємо, у вівторок спікер парламенту Андріан Канду, наділений повноваженнями "тимчасового президента" Молдови, підписав указ про призначення нового міністра оборони в обхід президента Ігоря Додона.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter