Додон знову хоче змінити форму правління Молдови

Вівторок, 24 жовтня 2017, 13:52
Версія для друку Коментарі

Президент Молдови Ігор Додон знову виступив за необхідність переходу Молдови до президентської форми правління.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, відреагувавши таким чином на підписання спікером парламенту указу про призначення нового міністра оборони.

Додон вважає, що приведення до присяги міністра оборони "виходить за рамки політичної легітимності". У зв’язку з цим він пообіцяв провести "обширну інформаційну кампанію" та зібрати підписи на підтримку президентської держави.

Додон зазначив, що домагатиметься цього, аби ні уряд, ні парламент "не могли чинити тиск на президента країни". Крім того, Додон знову заявив про необхідність розпуску парламенту.

"Дострокові парламентські вибори, соціалістична парламентська більшість і президентська державу залишаються єдиним рятувальним рішенням для Молдови", - зазначив Додон.

Нагадаємо, у вівторок спікер парламенту Андріан Канду, наділений повноваженнями "тимчасового президента" Молдови, підписав указ про призначення нового міністра оборони в обхід президента Ігоря Додона.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter