Тіллерсон: санкції США проти Ірану вводяться через "ворожу поведінку" країни

Середа, 25 жовтня 2017, 17:44
Версія для друку Коментарі

Державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що американські санкції проти Ірану вводяться через "ворожу поведінку" країни та спрямовані на те, щоб допомогти іранському народу взяти під свій контроль свій уряд.

Про це Тіллерсон заявив на прес-конференції в Нью-Делі після переговорів з міністром закордонних справ Індії, повідомляє AFP.

Держсекретар заявив, що дії США також спрямовані на обмеження Ірану в інших "дестабілізуючих діях" на Близькому Сході, в тому числі на обмеження розробки балістичних ракет, "експорту зброї до терористичних організацій" та залучення до конфліктів в Сирії та Ємені.

"Наша боротьба не з іранським народом. У нас є розбіжності з революційним режимом", - сказав Тіллерсон.

"Ми вживаємо заходів щодо введення санкцій проти режиму та, зокрема, Корпусу вартових Ісламської революції. Наша мета - обрізати фінансову спроможність та порушити роботу, пов'язану з цією ворожою поведінкою".

Нагадаємо, 13 жовтня президент США Дональд Трамп оприлюднив нову стратегію США щодо Ірану, в якій висловив намір ввести нові санкції проти Тегерана і піддав критиці те, як Іран дотримується положень ядерної угоди.

Трамп також анонсував введення санкцій США проти Корпусу вартових Ісламської революції Ірану, яких він назвав прихильниками міжнародного терору.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter