Прем'єр Молдови тролить Додона за його намір створити орган без повноважень

Четвер, 26 жовтня 2017, 16:34
Версія для друку Коментарі

Прем'єр-міністр Молдови назвав "популізмом та маніпулюванням" плани Ігоря Додона щодо створення органу без повноважень - власної ради фахівців з різних державних відомств, на противагу Кабміну.

Про це повідомляє Newsmaker.md.

"Він турбувався кандидатами на пост міністра, тепер зрозумів, що хоче брати участь і в реформі уряду, яка вже реалізована. Думаю, що президенту просто хотілося довести до відома всіх про створення нової ради, якій він буде платити з "позабюджетних" джерел.

Якщо у нього так багато "позабюджетних" грошей, то пропоную йому повністю відмовитися від бюджетних коштів, які уряд виділяє на покриття витрат президентури. Це дозволило б нам серйозно заощадити. У нас найбільш позабюджетний президент Молдови", - написав Павел Філіп на своїй сторінці у Facebook

Філіп також зазначив, що реформа уряду, яка дозволила наполовину скоротити кількість міністерств підтримується більшою частиною населення, а також зовнішніми партнерами Молдови, які допомагали при її розробці.

Повідомляється, що Додон розкритикував сьогодні в Facebook реформу уряду Філіпа і розповів про створення своєї ради фахівців з різних державних відомств, на противагу Кабміну.

Нещодавно президент Молдови Ігор Додон опублікував звернення до громадян, в якому заявив, що не існує іншого рішення для країни, крім дострокових парламентських виборів та якнайшвидшого переходу на президентську форму правління.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter