Прем'єр Молдови тролить Додона за його намір створити орган без повноважень

Четвер, 26 жовтня 2017, 16:34
Версія для друку Коментарі

Прем'єр-міністр Молдови назвав "популізмом та маніпулюванням" плани Ігоря Додона щодо створення органу без повноважень - власної ради фахівців з різних державних відомств, на противагу Кабміну.

Про це повідомляє Newsmaker.md.

"Він турбувався кандидатами на пост міністра, тепер зрозумів, що хоче брати участь і в реформі уряду, яка вже реалізована. Думаю, що президенту просто хотілося довести до відома всіх про створення нової ради, якій він буде платити з "позабюджетних" джерел.

Якщо у нього так багато "позабюджетних" грошей, то пропоную йому повністю відмовитися від бюджетних коштів, які уряд виділяє на покриття витрат президентури. Це дозволило б нам серйозно заощадити. У нас найбільш позабюджетний президент Молдови", - написав Павел Філіп на своїй сторінці у Facebook

Філіп також зазначив, що реформа уряду, яка дозволила наполовину скоротити кількість міністерств підтримується більшою частиною населення, а також зовнішніми партнерами Молдови, які допомагали при її розробці.

Повідомляється, що Додон розкритикував сьогодні в Facebook реформу уряду Філіпа і розповів про створення своєї ради фахівців з різних державних відомств, на противагу Кабміну.

Нещодавно президент Молдови Ігор Додон опублікував звернення до громадян, в якому заявив, що не існує іншого рішення для країни, крім дострокових парламентських виборів та якнайшвидшого переходу на президентську форму правління.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?

Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter