Палата представників Конгресу США схвалила нові санкції проти Ірану

Четвер, 26 жовтня 2017, 19:58
Версія для друку Коментарі

Палата представників Конгресу США переважною більшістю голосів схвалила законопроект, який передбачає нові санкції щодо Ірану через її розробку балістичних ракет.

Про це повідомляє ABC News.

Законопроект щодо нових санкцій проти Ірану підтримали 423 законодавці, проти - двоє.

Зазначається, що закон про нові санкції проти Ірану не порушує виконання міжнародної ядерної угоди 2015 року, яку президент США Дональд Трамп погрожував розірвати.

Голосування за законопроект про санкції проти Ірану відбулося на наступний день після того, як Палата представників прийняла двосторонні законопроекти, щоб заблокувати потік незаконних грошей бойовикам "Хезболли", яких підтримує Іран.

Законодавці США вважають "Хезболлу" головним терористичним представником Тегерану.

Нагадаємо, 13 жовтня президент США Дональд Трамп оприлюднив нову стратегію США щодо Ірану, в якій висловив намір ввести нові санкції проти Тегерана і піддав критиці те, як Іран дотримується положень ядерної угоди.

Трамп також анонсував введення санкцій США проти Корпусу вартових Ісламської революції Ірану, яких він назвав прихильниками міжнародного терору.

Глава МЗС Ірану Джавад Заріф заявив, що країна розгляне можливість виходу з ядерної угоди, якщо США продовжать запроваджувати санкції проти Ірану.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter