Держдеп США ліквідував офіс координатора з питань санкцій – ЗМІ

П'ятниця, 27 жовтня 2017, 10:46
Версія для друку Коментарі

Держдепартамент США ліквідував у своїй структурі відділ, який відповідав за санкційну політику.

Про це повідомляє Foreign Policy, посилаючись на джерела в Конгресі і екс-дипломатів.

За даними видання, держсекретар США Рекс Тіллерсон ліквідував офіс Координатора з питань санкційної політики. Структуру очолював дипломат високого рангу, працюючи щонайменше з п'ятьма співробітниками в апараті.

Тепер за роботу, пов'язану з санкціями, буде відповідати лише один чиновник середньої ланки - перший заступник директора відділу політичного планування Девід Тесслер.

Видання зазначає, що офіс координатора санкційної політики вирішили ліквідувати після того, як він не встиг до 1 жовтня застосувати нові заходи проти Російської Федерації, схвалені Конгресом в серпні.

"Цей крок зміцнив заклопотаність як демократичних, так і республіканських законодавців у тому, що Білий дім Трампа неправильно керує Державним департаментом і підриває роль дипломатії США", - зазначає видання.

Нагадаємо, Держдепартамент США передав Конгресу список компаній і організацій з розвідувального та оборонно-промислового сектора Росії, які підлягають санкціям.

Це сталося лише 26 жовтня, хоча новий санкційний список повинен був бути оприлюднений до 1 жовтня. Публічно список і досі не оприлюднений.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter