РФ запустила 4 балістичні ракети, Путін особисто керував випробуваннями

П'ятниця, 27 жовтня 2017, 13:52
відео
Версія для друку Коментарі

Президент РФ Володимир Путін взяв участь у великих військових навчаннях російських ядерних сил і особисто керував випробуванням чотирьох міжконтинентальних балістичних ракет.

Про це повідомляє The Associated Press.

Участь Путіна у навчаннях підтвердив його прес-секретар Дмитро Пєсков. Він зазначив, що це були звичайні навчання і вони не пов'язані безпосередньо з будь-якими міжнародними подіями.

Проте в минулому Кремль рідко повідомляв про безпосередню участь президента у запусках міжконтинентальних балістичних ракет.

Песков не деталізував, якою саме була роль Путіна у навчаннях, заявивши, що президент "виконував необхідні кроки відповідно до стандартної процедури для відповідних ситуацій як верховний головнокомандувач".

За інформацією Міноборони РФ, з космодрому Плесецьк в Архангельській області була запущена міжконтинентальна балістична ракета "Тополь". Вона вразила навчальну ціль на полігоні Кура на півострові Камчатка.

Ще дві балістичні ракети були запущені з борту атомного підводного човна Тихоокеанського флоту РФ з акваторії Охотського моря. Ці ракети вразили навчальні цілі на полігоні Чижа в Архангельській області.

Четверта балістична ракета була запущена з акваторії Баренцева моря атомним підводним човном Північного флоту РФ. Навчальна ціль для неї також перебувала на Камчатському полігоні Кура.

Навчальні бойові завдання також виконували літаки дальньої авіації Ту-160, Ту-95МС і Ту-22М3.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter