Угорщина заблокувала грудневе засідання комісії Україна-НАТО

П'ятниця, 27 жовтня 2017, 20:57
Версія для друку Коментарі

Угорщина не може підтримувати євроатлантичні устремління України, й тому наклала вето на скликання грудневого засідання Комісії Україна-НАТО.

Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто на прес-конференції у п'ятницю у Будапешті, повідомляє Kormany.hu.

Сіярто підкреслив, що до початку вересня цього року Угорщина була найактивнішим прихильником інтеграційних устремлінь України, однак прийняття Україною закону про освіту Угорщина сприйняла як "удар ножем у спину".

Міністр зазначив, що Угорщина все ще готова до консультацій, але не може погодитися з тим, щоб закон обмежив права меншин.

Сіярто додав, що Угорщина буде робити й надалі подібні дипломатичні кроки, поки ситуація не буде правильно вирішена.

Міністр додав, що неможливо обійти угорське вето, оскільки для скликання Комісії Україна-НАТО потрібна одностайність.

Нагадаємо, глава МЗС Угорщини Петер Сіярто під час візиту в Ужгород заявив, що на засіданні Ради ЄС Угорщина ініціює перегляд Угоди про асоціацію між Україною та ЄС через закон про освіту.

Ще раніше уряд Угорщини вирішив блокувати всі подальші рішення Європейського союзу, спрямовані на зближення ЄС з Україною.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter