Угорщина заблокувала грудневе засідання комісії Україна-НАТО

П'ятниця, 27 жовтня 2017, 20:57
Версія для друку Коментарі

Угорщина не може підтримувати євроатлантичні устремління України, й тому наклала вето на скликання грудневого засідання Комісії Україна-НАТО.

Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто на прес-конференції у п'ятницю у Будапешті, повідомляє Kormany.hu.

Сіярто підкреслив, що до початку вересня цього року Угорщина була найактивнішим прихильником інтеграційних устремлінь України, однак прийняття Україною закону про освіту Угорщина сприйняла як "удар ножем у спину".

Міністр зазначив, що Угорщина все ще готова до консультацій, але не може погодитися з тим, щоб закон обмежив права меншин.

Сіярто додав, що Угорщина буде робити й надалі подібні дипломатичні кроки, поки ситуація не буде правильно вирішена.

Міністр додав, що неможливо обійти угорське вето, оскільки для скликання Комісії Україна-НАТО потрібна одностайність.

Нагадаємо, глава МЗС Угорщини Петер Сіярто під час візиту в Ужгород заявив, що на засіданні Ради ЄС Угорщина ініціює перегляд Угоди про асоціацію між Україною та ЄС через закон про освіту.

Ще раніше уряд Угорщини вирішив блокувати всі подальші рішення Європейського союзу, спрямовані на зближення ЄС з Україною.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування для України: як повторити успіх естонської реформи

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter