ЄБРР закриває більшість представництв у Росії

Середа, 04 жовтня 2017, 11:46
Версія для друку Коментарі

Європейський банк реконструкції та розвитку закриє п'ять із семи офісів в Росії наступного року, оскільки банк продовжує заморожувати кредитування з моменту російської агресії в Україні у 2014 році.

Про це повідомляє Reuters.

"Ми закриємо 5 невеликих регіональних офісів у Єкатеринбурзі, Красноярську, Ростові-на-Дону, Владивостоці та Самарі наприкінці першого кварталу 2018 року", - заявив керуючий директор ЄБРР з комунікацій Джонатан Чарльз.

Таким чином, ЄБРР залишить офіси тільки в Москві і Санкт-Петербурзі.

До подій в Україні 2014 року ЄБРР мав близько 160 співробітників в Росії. Банк мав близько 10 мільярдів євро у різних проектах - від автомобілебудівних компаній Volkswagen до довгого списку вкладень в компаніях та банках.

ЄБРР все ще має портфель російських інвестицій на суму 3 мільярди євро, але він продовжує неухильно зменшуватися, оскільки фірми повертають свої кредити ЄБРР, і сам банк продовжує процес продажу своїх пакетів акцій.

Нагадаємо, у травні ЄБРР відкрив четвертий представницький офіс в Одесі, таким чином, завершивши формування цих офісів в Україні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter