РФ підтвердила відмову видати Чорногорії підозрюваного у спробі путчу

Середа, 01 листопада 2017, 12:47
Версія для друку Коментарі

У Генпрокуратурі Росії підтвердили, що не мають наміру видавати Чорногорії підозрюваного у спробі державного перевороту Ананніє Нікіча.

Про це російському інформаційному агентству РІА "Новости" повідомили у прес-службі Генпрокуратури.

 У відомстві підтвердили, що розглянули прохання чорногорського Мін'юсту про екстрадицію Нікіча. Однак він отримав в Росії статус біженця, тому у видачі чорногорця було відмовлено.

Підкреслюється, що Генпрокуратура РФ керувалася положеннями Європейської конвенції про видачу від 1957 року. Про прийняте рішення міністра юстиції Чорногорії повідомили ще 9 жовтня.

Чорногорські правоохоронці вважають, що Нікіч був частиною логістичної мережі, яка минулого року брала участь у підготовці терористичних актів в Подгориці.

Слідство вважає, що заколотники були пов’язані з російськими структурами та планували теракти після закриття виборчих дільниць у день парламентських виборів 16 жовтня.  Зараз у цій справі іде суд над групою із 14 осіб. На лаві підсудних – двоє російських розвідників.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter