РФ підтвердила відмову видати Чорногорії підозрюваного у спробі путчу

Середа, 01 листопада 2017, 12:47
Версія для друку Коментарі

У Генпрокуратурі Росії підтвердили, що не мають наміру видавати Чорногорії підозрюваного у спробі державного перевороту Ананніє Нікіча.

Про це російському інформаційному агентству РІА "Новости" повідомили у прес-службі Генпрокуратури.

 У відомстві підтвердили, що розглянули прохання чорногорського Мін'юсту про екстрадицію Нікіча. Однак він отримав в Росії статус біженця, тому у видачі чорногорця було відмовлено.

Підкреслюється, що Генпрокуратура РФ керувалася положеннями Європейської конвенції про видачу від 1957 року. Про прийняте рішення міністра юстиції Чорногорії повідомили ще 9 жовтня.

Чорногорські правоохоронці вважають, що Нікіч був частиною логістичної мережі, яка минулого року брала участь у підготовці терористичних актів в Подгориці.

Слідство вважає, що заколотники були пов’язані з російськими структурами та планували теракти після закриття виборчих дільниць у день парламентських виборів 16 жовтня.  Зараз у цій справі іде суд над групою із 14 осіб. На лаві підсудних – двоє російських розвідників.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.

Світовий банк

Нові вимоги щодо Антикорупційного суду: що додав Світовий банк у конфлікт Києва та МВФ

Створення справді незалежного суду, а не його імітації, є важливим і для ЄС, і для США, і для інших ключових донорів України, тому схоже, що тут вони не будуть поступатися. Ми переклали новий лист – із вимогами, які висунули до законопроекту у Світовому банку...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter