В Афінах власники квадроциклів заблокували Мінтранс на знак протесту

Понеділок, 13 листопада 2017, 14:48
фото
Версія для друку Коментарі

В Афінах сотні власників квадроциклів, переважно з грецьких курортів, заблокували дорожній руху поблизу будівлі  Міністерства транспорту Греції.

Про це повідомляє Protothema.

Учасники акції виступають проти запропонованої урядом заборони таких транспортних засобів.

 

Квадроцикли популярні серед туристів на островах Крит, Закінтос та інших грецьких островах, і часто розглядаються як більш безпечний варіант пересування, ніж мотоцикли та мопеди.

Але нові правила дорожнього руху, які наберуть чинності наступного року, обмежують використання квадроциклів. Через це власники таких транспортних засобів, які здають їх в оренду, побоюються, що втратять свій бізнес.

 

За новими правилами, чотириколісні транспортні засоби з об’ємом двигуна понад 125 кубічних сантиметрів будуть заборонені.

Міністерство транспорту Греції наголошує, що прагне запобігти зростанню числа дорожньо-транспортних пригод за участі подібних транспортних засобів, але власники квадроциклів стверджують, що рівень аварійності й так значно знизився.


ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter