В Афінах власники квадроциклів заблокували Мінтранс на знак протесту

Понеділок, 13 листопада 2017, 14:48
фото
Версія для друку Коментарі

В Афінах сотні власників квадроциклів, переважно з грецьких курортів, заблокували дорожній руху поблизу будівлі  Міністерства транспорту Греції.

Про це повідомляє Protothema.

Учасники акції виступають проти запропонованої урядом заборони таких транспортних засобів.

 

Квадроцикли популярні серед туристів на островах Крит, Закінтос та інших грецьких островах, і часто розглядаються як більш безпечний варіант пересування, ніж мотоцикли та мопеди.

Але нові правила дорожнього руху, які наберуть чинності наступного року, обмежують використання квадроциклів. Через це власники таких транспортних засобів, які здають їх в оренду, побоюються, що втратять свій бізнес.

 

За новими правилами, чотириколісні транспортні засоби з об’ємом двигуна понад 125 кубічних сантиметрів будуть заборонені.

Міністерство транспорту Греції наголошує, що прагне запобігти зростанню числа дорожньо-транспортних пригод за участі подібних транспортних засобів, але власники квадроциклів стверджують, що рівень аварійності й так значно знизився.


powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?

Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter