У Стамбулі почався суд над 46 причетними до теракту в аеропорту Ататюрка

Понеділок, 13 листопада 2017, 15:19
Версія для друку Коментарі

У Туреччині почався суд над десятками підозрюваних, звинувачених у причетності до минулорічного теракту в міжнародному аеропорту Стамбула.

Про це повідомляє The Associated Press.

46 підозрюваних, з ймовірними зв'язками з терористичною групою "Ісламська держава", звинувачують у вбивстві, спробі повалити конституційний лад і членстві в терористичній групі. Прокуратура вимагає для них довічного ув’язнення.

Теракт в аеропорту Стамбула стався 28 червня 2016 року. Троє бойовиків ІДІЛ, озброєні автоматичною зброєю, увірвалися у термінал та підірвали пояси шахідів. В результаті теракту загинули 45 людей та ще 163 особи отримали поранення.

Серед підсудних громадяни Росії, зокрема чеченці, а також громадяни Алжиру, Тунісу, Єгипту, Сирії та Туреччини.

Обвинувачення назвало імена двох смертників - Вадим Османов та Рахім Булгаров, а ім'я третього смертника залишається невідомим. Також повідомляється, що терористи здійснили розвідувальні поїздки до аеропорту Ататюрк щонайменше тричі до нападу.

Судовий процес проходить на околиці Стамбула у великому тюремному комплексі. Четверо підозрюваних ще не знайдені.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter