У Стамбулі почався суд над 46 причетними до теракту в аеропорту Ататюрка

Понеділок, 13 листопада 2017, 15:19
Версія для друку Коментарі

У Туреччині почався суд над десятками підозрюваних, звинувачених у причетності до минулорічного теракту в міжнародному аеропорту Стамбула.

Про це повідомляє The Associated Press.

46 підозрюваних, з ймовірними зв'язками з терористичною групою "Ісламська держава", звинувачують у вбивстві, спробі повалити конституційний лад і членстві в терористичній групі. Прокуратура вимагає для них довічного ув’язнення.

Теракт в аеропорту Стамбула стався 28 червня 2016 року. Троє бойовиків ІДІЛ, озброєні автоматичною зброєю, увірвалися у термінал та підірвали пояси шахідів. В результаті теракту загинули 45 людей та ще 163 особи отримали поранення.

Серед підсудних громадяни Росії, зокрема чеченці, а також громадяни Алжиру, Тунісу, Єгипту, Сирії та Туреччини.

Обвинувачення назвало імена двох смертників - Вадим Османов та Рахім Булгаров, а ім'я третього смертника залишається невідомим. Також повідомляється, що терористи здійснили розвідувальні поїздки до аеропорту Ататюрк щонайменше тричі до нападу.

Судовий процес проходить на околиці Стамбула у великому тюремному комплексі. Четверо підозрюваних ще не знайдені.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?

Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter