ЄС призначив нового спецпредставника з питань Південного Кавказу та Грузії

Понеділок, 13 листопада 2017, 15:34
Версія для друку Коментарі

Естонський дипломат Тойво Клаар призначений спеціальним представником ЄС на Південному Кавказі та у питанні кризи в Грузії.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Ради ЄС.

"Його завданням буде сприяння мирному врегулюванню конфліктів у регіоні, а саме кризи в Грузії та Нагорно-карабахського конфлікту, а також заохочення регіональної співпраці. Зокрема, спеціальний представник є співголовою та бере участь від імені ЄС у Женевській міжнародній дискусії про наслідки конфлікту 2008 року в Грузії", - йдеться у повідомленні.

В даний час Тойво Клаар є керівником відділення Центральної Азії у Службі зовнішніх дій ЄС, а до цього призначення очолював Місію моніторингу ЄС в Грузії.

Тойво Клаар замінить на посаді німця Герберта Зальбера, який працював з липня 2014 року.


ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter