ЄС призначив нового спецпредставника з питань Південного Кавказу та Грузії

Понеділок, 13 листопада 2017, 15:34
Версія для друку Коментарі

Естонський дипломат Тойво Клаар призначений спеціальним представником ЄС на Південному Кавказі та у питанні кризи в Грузії.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Ради ЄС.

"Його завданням буде сприяння мирному врегулюванню конфліктів у регіоні, а саме кризи в Грузії та Нагорно-карабахського конфлікту, а також заохочення регіональної співпраці. Зокрема, спеціальний представник є співголовою та бере участь від імені ЄС у Женевській міжнародній дискусії про наслідки конфлікту 2008 року в Грузії", - йдеться у повідомленні.

В даний час Тойво Клаар є керівником відділення Центральної Азії у Службі зовнішніх дій ЄС, а до цього призначення очолював Місію моніторингу ЄС в Грузії.

Тойво Клаар замінить на посаді німця Герберта Зальбера, який працював з липня 2014 року.


powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?

Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter