Путін заявив про повне відновлення відносин Росії з Туреччиною

Понеділок, 13 листопада 2017, 17:43
Версія для друку Коментарі

Президент Росії Володимир Путін заявив, що відносини Росії і Туреччини можна вважати відновленими практично в повному обсязі.

Про це він заявив на зустрічі з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, який прибув сьогодні в РФ, передає ТАСС.

"Хочу відзначити на початку нашої зустрічі, що наші відносини можна вважати відновленими практично в повному обсязі", - сказав Путін Ердогану.

Президент Туреччини зазначив, що після початку процесу нормалізації між двома країнами "часті зустрічі (лідерів) надають прискорення розвитку наших двосторонніх відносин", - цитує ТАСС слова турецького президента.

Нагадаємо, стосунки між обома країнами погіршилися після збиття у листопаді 2015 року Туреччиною російського бомбардувальника Су-24, який порушив повітряний простір Туреччини.

З 1 січня 2016 року Росія ввела ембарго на постачання сільськогосподарської продукції з Туреччини. Потепління відносин між РФ та Туреччиною настало після того, як Ердоган вибачився перед російською стороною.

9 серпня 2016 року відбулася перша після інциденту з Су-24 зустріч турецького і російського президентів у Санкт-Петербурзі.

Після цього президент Росії та президент Туреччини вже мали кілька зустрічей.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter