Глава МЗС Британії зустрічався із пов'язаним з Кремлем вченим – ЗМІ

Понеділок, 13 листопада 2017, 17:59
фото
Версія для друку Коментарі

Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон зіткнувся з тиском після публікації фото, на якому він п'є шампанське поруч з ученим, який фігурує в справі про втручання РФ у вибори в США.

Про це повідомляє The Times.

На знімку Джонсон стоїть поруч з мальтійським вченим Джозефом Міфсудом. У США підозрюють, що саме він повідомив радникам Дональда Трампа про те, що у Кремля є доступ до електронних листів з "брудом" на Гілларі Клінтон.

Фото, яке було зроблено під час благодійної вечері в Редінгу, викликало занепокоєння в зв'язку з посиленням підозр, що Кремль міг втрутитися в референдум про членство Британії в ЄС. Джонсон агітував за Brexit.

Джозеф Міфсуд (ліворуч) та Борис Джонсон

Федеральна слідча група США підозрює, що Міфсуд повідомив радника Трампа Джорджа Пападопулоса, що у Росії є "тисячі електронних листів з брудом" на Клінтон.

Міфсуд у листі своєму колезі підтвердив, що він зустрічався з Джонсоном 19 жовтня.

У Міністерстві закордонних справ Британії пояснили, що Джонсон зустрічався і фотографувався з незліченною кількістю людей, "яких він не знає, зокрема під час заходів, в яких взяли участь 150 осіб, на яких він був основним спікером".


ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter