Рим може відправити військових на виборчі дільниці Остії для охорони від мафії

Понеділок, 13 листопада 2017, 18:34
Версія для друку Коментарі

Італійську армію можуть відправити захищати виборчі дільниці під час виборів у приморському римському передмісті Остії, які відбудуться у неділю.

Про це повідомляє The Times.

Причиною такого рішення може стати низка арештів, пов’язана із тісним поєднанням мафіозних кланів та місцевих політиків.

10 листопада італійська поліція заарештувала члена мафіозної сім’ї Роберто Спаду, який жорстоко побив журналіста, зламавши йому ніс.

Журналіст телеканалу Rai запитав у Спади, родина якого фігурує у низці розслідувань, чи підтримує його сім’я праворадикальну групу CasaPound. Минулого тижня ця неофашистська сила несподівано отримала значну підтримку у першому турі місцевих виборів.

Місцеві жителі повідомляють, що члени клану перебували виборчих дільницях, можливо, для тиску на виборців.

У минулі вихідні мер Рима Вірджинія Раджі та ще близько 2000 осіб провели мітинг проти насильства в Остії, а також проти мафіозних кланів, які займаються наркотиками і за хабарі отримують контрактами на будівництво.

Місцева рада Остії була розпущена два роки тому через значні зв’язки із мафією.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter