Мер Венеції обізвав "скнарами" туристів, які скаржаться на високі ціни

Понеділок, 13 листопада 2017, 18:54
Версія для друку Коментарі

Мер Венеції розкритикував туристів, які скаржаться на те, що місто є занадто дорогим, та назвав їх "скнарами".

Про це повідомляє The Local.

"Ласкаво просимо, але ви повинні витрачати гроші", - заявив туристам мер міста Луїджі Брун'яро після серії інцидентів, в яких іноземці стверджували, що з них взяли завищену ціну у ресторанах Венеції.

Мер назвав "скнарами" британську сім'ю, яка скаржилася, що нещодавно їм принесли рахунок на понад 500 євро за обід біля площі Святого Марка.

"Те, що вони платили, є справедливим", - сказав він, коли його запитали про історію, про яку стало відомо тоді, коли один з туристів написав скаргу у мерію

"Якщо ви приїжджаєте у Венецію, то вам слід знати, що ви у Венеції, і що вам доведеться витратити трохи грошей. Фактично, залиште чайові для всіх людей, які там працюють для вас", - сказав він.

"Хтось їсть та п'є, а потім каже, що не розуміє мови. Але якщо ти приїжджаєш до Італії, то ти мусиш вивчити італійську, трохи венеціанської теж не зашкодить", - додав він.

Раніше мер Венеції Луїджі Брун'яро заявляв, що поліція стрілятиме без попередження в кожного, хто на площі Сан Марко кричатиме "Алах Акбар".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter