Мер Венеції обізвав "скнарами" туристів, які скаржаться на високі ціни

Понеділок, 13 листопада 2017, 18:54
Версія для друку Коментарі

Мер Венеції розкритикував туристів, які скаржаться на те, що місто є занадто дорогим, та назвав їх "скнарами".

Про це повідомляє The Local.

"Ласкаво просимо, але ви повинні витрачати гроші", - заявив туристам мер міста Луїджі Брун'яро після серії інцидентів, в яких іноземці стверджували, що з них взяли завищену ціну у ресторанах Венеції.

Мер назвав "скнарами" британську сім'ю, яка скаржилася, що нещодавно їм принесли рахунок на понад 500 євро за обід біля площі Святого Марка.

"Те, що вони платили, є справедливим", - сказав він, коли його запитали про історію, про яку стало відомо тоді, коли один з туристів написав скаргу у мерію

"Якщо ви приїжджаєте у Венецію, то вам слід знати, що ви у Венеції, і що вам доведеться витратити трохи грошей. Фактично, залиште чайові для всіх людей, які там працюють для вас", - сказав він.

"Хтось їсть та п'є, а потім каже, що не розуміє мови. Але якщо ти приїжджаєш до Італії, то ти мусиш вивчити італійську, трохи венеціанської теж не зашкодить", - додав він.

Раніше мер Венеції Луїджі Брун'яро заявляв, що поліція стрілятиме без попередження в кожного, хто на площі Сан Марко кричатиме "Алах Акбар".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?

Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter