ЄС застерігає Саудівську Аравію від втручання у ситуацію в Лівані

Понеділок, 13 листопада 2017, 20:02
Версія для друку Коментарі

Європейський союз закликав Саада Аль-Харірі повернутися до Лівану та попередив Саудівська Аравію від втручання у внутрішню ситуацію в країні.

Про це заявила Високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні, повідомляє Reuters.

Харірі, який народився в Саудівській Аравії, 4 листопада несподівано заявив про свою відставку з посади прем’єр-міністра Лівану, перебуваючи в Ер-Ріяді.

Харірі заявив про політичне посилення Ірану та "Хезболли" на Близькому Сході та висловив побоювання за свою безпеку.

Іран категорично відхилив заяву Харірі та назвав його відставку частиною домовленостей США, Ізраїлю та Саудівської Аравії, щоб посилити напруженість в регіоні.

"Ми звертаємось перш за все до політичних сил, щоб вони зосередили увагу на Лівані і на тому, що вони можуть дати своїм громадянам, закликаємо прем'єр-міністра Харірі повернутися до своєї країни та уряд єдності... зосередити увагу на внутрішніх досягненнях", - сказала Могеріні.

"Ми  очікуємо, що не буде зовнішнього втручання у це національне питання. Ми вважаємо важливим уникнути перенесення регіональних конфліктів в Ліван", - додала вона.


ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter