Україна та Польща у п’ятницю обговорять кризу відносин

Вівторок, 14 листопада 2017, 10:52
Версія для друку Коментарі

Надзвичайне засідання консультаційного комітету президентів України і Польщі, на якому обговорять кризу у двосторонніх відносинах,  відбудеться 17 листопада в Кракові.

Про це заявив глава кабінету польського президента та співголова комітету президентів з польської сторони Кшиштоф Щерський, повідомляє Dzieje.pl.

Українську делегацію очолить заступник глави адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв.

За словами Щерського, на зустрічі також будуть присутні представники МЗС обох країн і радники президентів Польщі і України.

"Темами зустрічі стануть двосторонні питання і підготовка до саміту "Східного партнерства", - сказав глава кабінету польського президента.

Зустріч була погоджена президентами Анджеєм Дудою та Петром Порошенком під час телефонної розмови в суботу.

Нагадаємо, Петро Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання консультаційного комітету президентів України та Польщі у зв’язку зі зростанням напруги у двосторонніх відносинах. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?

Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter