Україна та Польща у п’ятницю обговорять кризу відносин

Вівторок, 14 листопада 2017, 10:52
Версія для друку Коментарі

Надзвичайне засідання консультаційного комітету президентів України і Польщі, на якому обговорять кризу у двосторонніх відносинах,  відбудеться 17 листопада в Кракові.

Про це заявив глава кабінету польського президента та співголова комітету президентів з польської сторони Кшиштоф Щерський, повідомляє Dzieje.pl.

Українську делегацію очолить заступник глави адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв.

За словами Щерського, на зустрічі також будуть присутні представники МЗС обох країн і радники президентів Польщі і України.

"Темами зустрічі стануть двосторонні питання і підготовка до саміту "Східного партнерства", - сказав глава кабінету польського президента.

Зустріч була погоджена президентами Анджеєм Дудою та Петром Порошенком під час телефонної розмови в суботу.

Нагадаємо, Петро Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання консультаційного комітету президентів України та Польщі у зв’язку зі зростанням напруги у двосторонніх відносинах. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter