Проти лідера партії влади Молдови проводять розслідування в Румунії

Вівторок, 14 листопада 2017, 11:47
Версія для друку Коментарі

У Румунії проводять кримінальне розслідування проти лідера Демпартії Молдови Володимира Плахотнюка.

Про це повідомляє портал Newsmaker.

Румунське Управління по боротьбі з організованою злочинністю і тероризмом почало кримінальне переслідування Плахотнюка за скаргою В'ячеслава Платона.

Румунські правоохоронці визнали аргументи, викладені у скарзі Платона, достатніми для відкриття кримінальної справи за статтями про організацію злочинного угруповання, шахрайство і відмивання грошей.

Завдяки  румунському громадянству Володимира Плахотнюка законодавство дозволяє почати кримінальне переслідування щодо злочинів, вчинених за межами Румунії.

Зазначається, що кримінальну справу проти Плахотнюка було відкрито ще 17 квітня 2017 року.

Нагадаємо, на початку листопада Володимира Плахотнюка звинуватили у замовному вбивстві.

Влад Плахотнюк очолює правлячу Демократичну партію Молдови. Формально не є представником жодного керівного органу цієї держави, хоча протягом 5 років був депутатом парламенту та деякий час обіймав посаду віце-спікера. Водночас політичні оглядачі Молдови сходяться на думці, що він є фактичним керівником держави.

Плахотнюк також є ключовим олігархом Молдови, контролюючи низку бізнесів та медіа країни. Тривалий час він був бізнес-партнером нинішнього українського президента Петра Порошенка; стверджується, що кілька років тому вони вийшли зі спільного бізнесу.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: Ми не говоримо з Україною ані про батіг, ані про пряник

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"

Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter