Таліби атакували пости сил безпеки Афганістану: більше 30 загиблих

Вівторок, 14 листопада 2017, 12:03
Версія для друку Коментарі

Бойовики "Талібану" здійснили напади на 15 постів безпеки в трьох різних районах південної афганської провінції Кандагар, убивши понад 30 поліцейських.

Про це повідомляє The Associated Press.

Представник провінційної поліції Матіулла Хелаль сказав, що 22 поліцейські були вбиті і щонайменше 15 отримали поранення, коли повстанці штурмували різні охоронні пункти в двох районах в понеділок увечері.

Він також повідомив, що під час перестрілок 45 талібів були вбиті і ще 35 поранені.

Також повідомляється, що п'ять місцевих поліцейських були вбиті на контрольно-пропускних пунктах в в провінції Фарах ..

Член місцевого парламенту Халід Паштун заявив, що загальне число поліцейських, убитих в Кандагарі, становить 37, ще 30 отримали поранення.

Нагадаємо, наприкінці жовтня 19 афганських поліцейських були вбиті під час нападів талібів на контрольно-пропускні пункти.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter