У ВР подякували литовським депутатам за підтримку у конфлікті з Угорщиною

Вівторок, 14 листопада 2017, 12:39
Версія для друку Коментарі

Депутати Верховної ради висловили подяку депутатам Сейму Литви за підтримку в конфлікті з Угорщиною навколо освітнього закону.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Верховної ради.

"Українські парламентарії висловлюють подяку литовським колегам за послідовну та незмінну позицію щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України", - йдеться у повідомленні.

У Верховній раді нагадали, що група литовських депутатів на чолі з екс-прем’єром та співініціатором "Нового інвестиційного плану для України" Андрюсом Кубілюсом в черговий раз підтримали Україну, висловивши свою позицію щодо різких заяв уряду Угорщини у зв’язку з прийняттям Україною нової редакції закону про освіту.

Свою позицію литовські парламентарі виклали у відкритому листі на адресу членів парламенту Угорщини із закликами визнати помилковими жорсткі заяви щодо перешкоджання вступу України до Європейського союзу та НАТО.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?

Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter