У ВР подякували литовським депутатам за підтримку у конфлікті з Угорщиною

Вівторок, 14 листопада 2017, 12:39
Версія для друку Коментарі

Депутати Верховної ради висловили подяку депутатам Сейму Литви за підтримку в конфлікті з Угорщиною навколо освітнього закону.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Верховної ради.

"Українські парламентарії висловлюють подяку литовським колегам за послідовну та незмінну позицію щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України", - йдеться у повідомленні.

У Верховній раді нагадали, що група литовських депутатів на чолі з екс-прем’єром та співініціатором "Нового інвестиційного плану для України" Андрюсом Кубілюсом в черговий раз підтримали Україну, висловивши свою позицію щодо різких заяв уряду Угорщини у зв’язку з прийняттям Україною нової редакції закону про освіту.

Свою позицію литовські парламентарі виклали у відкритому листі на адресу членів парламенту Угорщини із закликами визнати помилковими жорсткі заяви щодо перешкоджання вступу України до Європейського союзу та НАТО.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter