ВР підтримала євроінтеграційний закон щодо безпечності та гігієни кормів

Вівторок, 14 листопада 2017, 13:28
Версія для друку Коментарі

Парламент підтримав у першому читанні проект Закону України "Про безпечність та гігієну кормів" № 2845, що необхідно для виконання взятих Україною зобов’язань у рамках Угоди про асоціацію.

Про це на сторінці у Facebook повідомив Офіс віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Ухвалений закон врегульовує питання виробництва, використання, транспортування, зберігання та введення в обіг кормів, кормових добавок та преміксів.

"Контроль безпечності кормів – невід’ємна складова нової системи безпечності та якості харчової продукції в Україні. Це необхідно для її повноцінного функціонування відповідно до європейського принципу контролю "від лану до столу", - ідеться у повідомленні.

Проект Закону розроблено з врахуванням положень Регламентів (ЄС) № 178/2002, № 767/2009 з питань розміщення на ринку і використання кормів, № 183/2005 щодо встановлення вимог до гігієни кормів та інших вимог законодавства ЄС у цій сфері.

Детальніше читайте на сайті "ЄвроПравди": "Прихована загроза: що може заблокувати український агроекспорт".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?

Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter