ВР підтримала євроінтеграційний закон щодо безпечності та гігієни кормів

Вівторок, 14 листопада 2017, 13:28
Версія для друку Коментарі

Парламент підтримав у першому читанні проект Закону України "Про безпечність та гігієну кормів" № 2845, що необхідно для виконання взятих Україною зобов’язань у рамках Угоди про асоціацію.

Про це на сторінці у Facebook повідомив Офіс віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Ухвалений закон врегульовує питання виробництва, використання, транспортування, зберігання та введення в обіг кормів, кормових добавок та преміксів.

"Контроль безпечності кормів – невід’ємна складова нової системи безпечності та якості харчової продукції в Україні. Це необхідно для її повноцінного функціонування відповідно до європейського принципу контролю "від лану до столу", - ідеться у повідомленні.

Проект Закону розроблено з врахуванням положень Регламентів (ЄС) № 178/2002, № 767/2009 з питань розміщення на ринку і використання кормів, № 183/2005 щодо встановлення вимог до гігієни кормів та інших вимог законодавства ЄС у цій сфері.

Детальніше читайте на сайті "ЄвроПравди": "Прихована загроза: що може заблокувати український агроекспорт".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter